פרנקי דה יונג יפתח בקרוב את עונתו השלישית בברצלונה. הקשר ההולנדי, שביצע התקדמות משמעותית בעונה האחרונה, יקבל תפקיד משמעותי בקבוצה שרוצה לחזור לצמרת של הכדורגל העולמי וביצעה מספר חיזוקים על מנת לעשות זאת. היום (שני), דה יונג התראיין ל’ספורט’ הקטלוני ולא הסתיר את היומרות של הקטלונים העונה. 

“זה לא אומר כלום מבחינתי” אמר דה יונג על העובדה שהוא השחקן היקר ביותר בברצלונה ע”פ האתר ‘טרנספרמרקט’, “אני ממשיך בדיוק כמו שהייתי מהרגע שהגעי לכאן. אני אותו בן אדם, ואני לא מתכוון להשתנות. מה שמשנה זה מה שאתה עושה על המגרש, בשבילי כל השאר לא חשוב”. 

פרנקי דה יונג (רויטרס)פרנקי דה יונג (רויטרס)

העובדה שזכה עם ברצלונה עד כה רק בגביע הספרדי: “אני חושב שהסגל שלנו השתפר העונה, אנחנו צומחים וגודלים כקבוצה, זו העונה השנייה עם רונלד קומאן ודברים לבטח ישתפרו. אני חושב שבעונה הקרובה יש לנו הזדמנות להיאבק על כל התארים. האווירה טובה מאוד, יש המון איכות, יש המון שחקנים צעירים מוכשרים. אנחנו הולכים להיאבק על הכל. האוהדים של בארסה יכולים להיות אופטימיים”.

היחסים עם רונאלד קומאן: “מערכת היחסים שלי איתו טובה מאוד, אני מכיר אותו עוד מהנבחרת. הוא ביקש ממנו לקחת אחריות ולהשתפר עוד יותר השנה. אני מאוד שמח שהוא נשאר איתנו גם העונה”.

חברו לנבחרת, ממפיס דפאיי שהצטרף העונה: “מבחינתי זה שחקן עם המון איכויוןת, הוא יכול לתת לנו הרבה כי הוא רץ כל הזמן, הוא מבקיע שערים, יוצר מצבים ועוזר לקבוצה. אני חשוב שהוא ישפר את הסגל. הוא התאקלם טוב עם הקבוצה, הוא אינטליגנט וקל לנו לשחק ביחד”.

פוצ'טינו:המשחק הגיע בזמן הלא נכון עבורנו

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל