אחרי סאגה בת יותר משנה, ממפיס דפאיי יערוך היום (שלישי) סוף-סוף את אימון הבכורה שלו כשחקן ברצלונה. ההולנדי שהעברתו מליון הושלמה לפני חודש בדיוק, במהלך היורו, הגיע אתמול לעיר, עבר את הבדיקות הרפואיות והיום הוא יצטרף לחבריו החדשים.

ברצלונה צייצה תמונה ראשונה של ממפיס עם המדים של הקבוצה וממפיס עצמו התראיין לאתר הקבוצה ואמר: “אני נרגש לפגוש את כולם, זה יום מיוחד עבורי, מאוד נרגש להגיע לאצטדיון. הגעתי מחופשה, זה הזמן להיכנס לפוקוס ולהתחיל את העונה טוב ולהסתגל כמה שיותר מהר”.

השחקן דיבר על המטרות שלו בבארסה: “הגעתי לברצלונה כדי לזכות בתארים, בגלל זה הגעתי למועדון הנפלא הזה, זה מה שהמועדון מייצג, היסטוריה עשירה. אני אוהב לשחק כדורגל התקפי, אני אוהב להיות יצירתי על המגרש, ליצור מצבים, בישולים, שערים. סגנון המשחק של ברצלונה מושלם עבורי”.

איפה נראה את גריזמן בעונה הבאה?

ההולנדי דיבר כמובן על החיבור שלו עם מאמנו החדש-ישן, רונלד קומאן: "הגעתי למועדון הגדול בעולם ואני נמצא תחת הדרכתו של קומאן, שהתעקש מאוד על ההעברה שלי. שיחקתי תחתיו בנבחרת, הוא נתן לי הרבה ביטחון ותמך בי כשהייתי פצוע, הוא ראה אותי נלחם חזרה ותמך בי לבוא לפה ולהצטרף למועדון הגדול בעולם אז אני שמח שהוא פה ומוכן להילחם עבורו”.