הנהלת ברצלונה צפויה לקיים בימים הקרובים מספר פגישות עם הסוכנים של סרחיו בוסקטס, קלמנט לנגלה, מיראלם פיאניץ’, ג’ורדי אלבה, סרג’י רוברטו, סמואל אומטיטי, אילאש מוריבה ואוסמן דמבלה בכדי לדבר על מצבם בקבוצה. כל הפרטים לפניכם.  

סרחיו בוסקטס, ג’ורדי אלבה וסרג’י רוברטו

בוסקטס, הקשר הספרדי בן ה-33, שעלה לבוגרים בשנת 2009, דחה מספר הצעות והוא צפוי להמשיך בעונה הבאה בקאמפ נואו. למרות זאת, הנהלת המועדון תגיד לסוכן שלו שהוא יצטרך לקצץ באופן משמעותי בשכר בעקבות המצב הכלכלי ובגלל גילו המתקדם. 

סרחיו בוסקטס (La Liga)סרחיו בוסקטס (La Liga)

המגן הוותיק נחשב לאחד משחקני המפתח של הקטלונים למרות ניסיונות של המנהל הספורטיבי, מתאו אלמאני לדחוק את אלבה החוצה ולהביא במקומו מגן אחר, שנכשלו בסופו של דבר, הספרדי יתבקש גם הוא לקצץ בחוזה ולהפחית משמעותית בשכר. 

ג'ורדי אלבה עם הכדור (La Liga)ג'ורדי אלבה עם הכדור (La Liga)

רוברטו כבר היה עם רגל אחת מחוץ למועדון לאחר שברצלונה הודיעה לשחקן שהוא יכול לחפש קבוצה אחרת, אבל בעקבות חוסר הצעות, המגן/קשר צפוי לקבל חוזה עם שכר מקוצץ לשנתיים, בשביל שלמועדון תהיה אופציה למכור אותו בקיץ הבא. 

סרג'י רוברטו (La Liga)סרג'י רוברטו (La Liga)

קלמנט לנגלה, מיראלם פיאניץ’ וסמואל אומטיטי

בכל הנוגע ללנגלה, הבלם הצרפתי שעבר עונה די בינונית, אומנם רוצה להישאר לעונה נוספת, אבל לפי מספר מקורות, במועדון כבר מדברים עם מספר קבוצות מאנגליה לגביו והם צפויים להגיד לסוכנו בפגישה שהם יקשיבו להצעות עבור הצרפתי, למרות חוסר רצונו לעזוב.

קלמנט לנגלה (La Liga)קלמנט לנגלה (La Liga)

הבוסני שמיעט לקבל דקות בעונה החולפת ולא קיבל את האמון של רונאלד קומאן, כבר קיבל את ההודעה מהמועדון שהוא יכול לעזוב בחינם, אבל בגלל השכר הגבוה שלו, פיאניץ’ רוצה לעבור לקבוצה אחרת בהשאלה בשביל שהחוזה לא יחוסל. רומא, אינטר ויובנטוס מתעניינות בקשר בן ה-31. 

מיראלם פיאניץ' (רויטרס)מיראלם פיאניץ' (רויטרס)

אומטיטי צפוי לעזוב את ברצלונה בקיץ הקרוב. המועדון יודיע זאת לסוכניו בפגישה הקרובה לאחר שהשחקן לא נמצא בתוכניות של קומאן לעונה הקרובה בעקבות כושר המשחק הירוד שלו בשנתיים האחרונות. ליון הצרפתית מעוניינת לקלוט אותו, אבל בשביל שהמעבר יצא לפועל, הצרפתי יצטרך לקצץ משמעותית בשכר.

סמואל אומטיטי (La Liga)סמואל אומטיטי (La Liga)

אוסמן דמבלה ואילאש מוריבה
הקיצוני הצרפתי שנפצע לפני המונדיאל ובעקבות כך ייעדר ל-4 חודשים, התעלם בחודשים האחרונים ממספר הצעות של ברצלונה לגבי הארכת חוזה בגלל השכר שהוצע לו לאחר הקיצוץ. בפגישה עם הסוכן, המועדון יגיד לשחקן שאם הוא לא יחדש חוזה, הוא ישלח ליציע.

אוסמן דמבלה (La Liga)אוסמן דמבלה (La Liga)

אילאש בן ה-18 שרשם חצי עונה נהדרת אצל קומאן, פתח את קדם העונה עם בארסה ב’ בגלל שהחוזה שלו מסתיים בעונה הבאה ובגלל שהסוכנים שלו העלו את הדרישות לגביו. המועדון יבהיר לנציגיו בפגישה הקרובה שאם השחקן לא יחדש חוזה הוא יועמד למכירה וישלח לקבוצת הנוער בעונה הקרובה. מוריבה רוצה להישאר בברצלונה. 

אילאיש מוריבה (La Liga)אילאיש מוריבה (La Liga)
ברצלונה לג'נדס מתאמנים בפתח תקווה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל