נבחרת ספרד מסתבכת בענק. אחרי התיקו המאכזב מול שבדיה, לה רוחה שוב לא הצליחה להשיג את ניצחון הבכורה ביורו (לא ניצחה את שני משחקיה הראשונים לראשונה מיורו 1996), הפעם (שבת) עם 1:1 מול פולין, כאשר החבורה של לואיס אנריקה תעלה רק במקרה של ניצחון על סלובקיה במחזור הסיום, כל תוצאה אחרת והיא תוכל לעלות רק דרך המקום השלישי, שם תצטרך להיות אחת מארבע הנבחרות עם המאזן הטוב ביותר.

אלברו מוראטה המתוסכל אמר בסיום: “עוד משחק שברח לנו מהידיים, עכשיו נשאר לנו משחק גמר אחד כדי לעלות לשלב הבא. יש לנו ביטחון, הגענו גם להזדמנויות, אבל אני כבר לא יודע מה להגיד. ככה זה כמו בחיים, יש רגעים קשים שצריך להתאושש מהם ולהמשיך הלאה. הגול שלי לא מעניין, אני בכל מקרה מודה ללואיס אנריקה על הקרדיט שנתן לי. אנשים אומרים עלינו הרבה דברים, אני רק יודע שאנחנו נותנים הכול עבור הנבחרת, ועכשיו חושבים רק על המשחק מול סלובקיה”.

לבנדובסקי ושחקני פולין בטירוף (רויטרס)לבנדובסקי ושחקני פולין בטירוף (רויטרס)

גם היסטוריה נרשמה הערב בסביליה, בגיל 17 ו-246 ימים קספר קוזולובסקי הפך לשחקן הצעיר ביותר להופיע אי פעם ביורו. במספרים נוספים: מוראטה, שחגג את שערו ה-20 בנבחרת (ב-42 הופעות בלבד), הבקיע 4 מ-5 השערים האחרונים של נבחרת ספרד בטורניר היורו ובצד הפולני היה זה כמובן רוברט לבנדובסקי. החלוץ האדיר שממשיך לשכתב את ההיסטוריה, הוא השחקן הפולני הראשון שמצליח להבקיע בשלושה טורנירי יורו שונים (2020, 2016, 2012).

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה