ברצלונה ממשיכה בסידור הסגל שלה לעונה הבאה. על פי דיווחים בקטלוניה היום (רביעי), בעקבות החתמת אריק גארסיה, במועדון הודיעו לבלם הצרפתי סמואל אומטיטי, כי הוא אינו בתוכניות ועליו לחפש לעצמו קבוצה חדשה לעונה הבאה. עם זאת, שכרו הגבוה עשוי להוות מכשול עבור מי שתרצה בו.

אומטיטי (27), שלא זומן לסגל נבחרת צרפת לקראת יורו 2020, נדחק מחוץ לרוטציה של רונלד קומאן, כאשר רונלד אראוחו, קלמנט לנגלה, ג'רארד פיקה ואוסקר מינגסה, שבעצמם לא הרשימו, הועדפו לרוב על פניו.

סמואל אומטיטי (La Liga)סמואל אומטיטי (La Liga)

מאז מונדיאל 2018 אומטיטי סבל מפציעות קשות ובשלוש העונות שחלפו מאז רשם 49 הופעות בלבד. חרף העובדה שהוא מחזיק בחוזה עד 2023, ברצלונה מנסה למצוא מקום שיקלוט אותו אפילו בהשאלה. כאמור, שכרו העומד על כ-12 מיליון אירו עשוי להוות מכשול משמעותי.

בנושא אחר, אוסמן דמבלה התראיין בארצו לקראת היורו המתקרב עם נבחרת צרפת והתייחס לחוזה שלו בברצלונה: אני עדיין לא יודע מה יהיה עם חידוש החוזה שלי, נראה. ניפגש עם ההנהלה. אני לא ממהר, אני מרוכז לחלוטין ביורו ואז אצא לחופשה”.

ליאו מסי עם אוסמן דמבלה (רויטרס)ליאו מסי עם אוסמן דמבלה (רויטרס)

על ליאו מסי: “אנחנו מסתדרים טוב מאוד, אני לידו בחדר ההלבשה והוא קפטן ואיש טוב, מסי הוא שחקן פתוח ומדבר הרבה, מהיום הראשון אנחנו מסתדרים טוב. הוא אומר לי שאני צריך להתגרות ביריב, לבעוט לשער ולכדרר”. 

בנזמה בועט לשער בזמן שאמבפה נותר המום

 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל