לאחר שנבחר לקדנציה נוספת בתור נשיאה של ריאל מדריד, פלורנטינו פרס התפנה לבניית הסגל של העונה הבאה. ב‘ספורט’ הקטלוני מדווחים היום (שישי) כי חמישה שחקני הקבוצה – גארת’ בייל, איסקו, מרסלו, מריאנו דיאס ואלברו אודריוסולה, נכנסו ל”רשימה השחורה” של הנשיא וכי הוא ינסה להיפטר מהם בקיץ הקרוב.

הבעיה איתה הנשיא יאלץ להתמודד טמונה בכך שהם מחזיקים בחוזים לעונה הבאה ועל מנת להגשים את רצונו, יהיה עליו למצוא להם יעדים שיהיו מוסכמים על ידי השחקנים, ובהם יכבדו את תנאי השכר שלהם. זו תהיה משימה לא פשוטה, והקושי המרכזי יהיה עם מרסלו ובייל אשר לא מציגים יכולת התואמת את שכרם. הם מרוויחים לא פחות מ-11 ו-15 מיליון אירו בהתאמה.

מרסלו על הדשא (רויטרס)מרסלו על הדשא (רויטרס)

בניגוד לשניים האלו, איסקו מעורר עניין רב בקרב קבוצות רבות, אך שכרו הגבוה, העומד על שבעה מיליון אירו, עשוי למנוע מעבר. בדומה לוולשי והברזליאי, הוא מחזיק בחוזה עד 2022. פרס לא ילקק דבש גם עם השניים האחרונים ברשימה, אשר יהיו מוצעים למכירה בקיץ הקרוב.

אמנם ישנן קבוצות אשר מעוניינות לראות את אודריוסולה משחק אצלן, אך הבלאנקוס ירצו לקבל נתח יפה מההשקעה עליו, אשר עמדה על 30 מיליון אירו. כמו כן, מי שתרצה להחתימו תאלץ לכבד את החוזה העומד על שלושה מיליון אירו בשנה. האחרון ברשימה, מריאנו, סירב לעזוב את המועדון כבר פעמים בעברו, אך הפעם מניחים כי הוא לא יישאר בבלאנקוס בעונה הבאה. 

ריאל תמשיך במומנטום הנהדר גם בדרבי הקטן?