הסיבוב השני של הליגה הספרדית ימשיך היום (ראשון, 17:15) עם המחזור ה-20, כשברצלונה תתארח אצל אלצ’ה בידיעה שהיא חייבת ניצחון במפגש. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

הקטלונים יגיעו למפגש ללא ליאו מסי, שירצה עונש הרחקה אחרי שספג כרטיס אדום בגמר הסופר קאפ הספרדי מול אתלטיק בילבאו. בלי הקפטן ובמרחק של 10 נקודות ערב המחזור (שלאתטליקו עוד משחק חסר) מהמקום הראשון, הבלאוגרנה יודעים שרק ניצחון בא בחשבון מול הקבוצה מהתחתית.

בארסה ללא מסי תשחק נגד אלצ'ה המתחזקת

אם לא די בחסרונו של הפנומן הארגנטינאי, סגנית האלופה באה להתמודדות עם עוד נתון אחד עגום. בארסה קיבלה העונה 12 פנדלים ו”הצליחה” להחמיץ חמישה מהם. זאת אומרת, 42% מהבעיטות מהנקודה הלבנה הלכו החוצה, וזה עוד כשהפרעוש לא יכול לבעוט מול הירוקים-לבנים.

מאמן הקבוצה רונאלד קומאן, התייחס לסוגיה ואמר: “אם מנתחים את העניין אז יש מספרים ברורים. אנחנו מחמיצים יותר מדי ואם מסי לא נמצא אז אנחנו צריכים אחרים. אפשר לעבוד על זה ולשפר את זה. הכי חשוב לא להסס, צריכים לעשות עם זה מישהו כי אי אפשר לקבל את זה”. 

רונאלד קומאן (רויטרס)רונאלד קומאן (רויטרס)

לואיס סוארס שלא מפסיק לכבוש במדי אתלטיקו מדריד: “אני לא אוהב לענות על זה. שואלים אותי עליו רק כשהוא כובש, אבל צריך לשאול האם בכלל הגע לו פנדל באותו משחק מול אייבר. הוא שחקן נהדר אבל קיבלנו החלטה וזהו”. 

לואיס סוארס (La Liga)לואיס סוארס (La Liga)

האפשרות שיגיע רכש בחלון ההעברות: “אתם יודעים מה העמדה שלי בנושא הזה. חסרים לנו שחקנים אבל הכול תלוי במצב הכלכלי של המועדון. דיברתי עם המועמדים לנשיאות, אבל הדברים לא תלויים בי”. 

הכשירות של סרג’יניו דסט לקראת המשחק: “הוא לקח חלק בהרבה משחקים וזו העונה הראשונה שלו כאן. הוא צעיר מאוד וזה מסובך. נראה שהחלים מהפציעה ונצטרך להחליט אם לפתוח איתו”. 

סרג'יניו דסט (רויטרס)סרג'יניו דסט (רויטרס)

היכולת של אנטואן גריזמן: “לא צריך ללחוץ עליו, הוא תמיד נלחם עבור הקבוצה. במשחקים האחרונים הוא משחק טוב ועוזר לנו. אנחנו צריכים לקבל שערים משחקנים אחרים גם כן. אוסמן דמבלה, טרינקאו, מרטין בריית’ווייט וכולם צריכים לקחת צעד קדימה”. 

אנטואן גריזמן (רויטרס)אנטואן גריזמן (רויטרס)