ברצלונה קיוותה הערב (שבת) לעלות ליתרון במאזן ההיסטורי מול ריאל מדריד במסגרת הקלאסיקו, אך לצערה חוותה אכזבה עצומה על הדשא בקאמפ נואו, כשנכנעה 3:1 ליריבה המושבעת במסגרת המחזור ה-7 בלה ליגה ורשמה הפסד שני ברציפות במסגרת המקומית. הקלאסיקו, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

רונאלד, קומאן, שרשם הפסד בקלאסיקו הראשון שלו כמאמן, לא קיבל בשלווה את ההחלטה של השופט להעניק פנדל לריאל מדריד אחרי שהלך להיעזר ב-VAR: “אני לא מבין את ההחלטה של השופט על הפנדל, היא בלתי נתפסת מבחינתי”.

בנוסף, ההולנדי התלונן על מערכות עוזרי השופט הטכנולוגיות באופן כללי וקבע נחרצות: “שום החלטה של ה-VAR לא נפסקה לזכותנו עד עכשיו העונה. להחלטה על הפנדל הייתה השפעה מכרעת על המשחק, אני לא מבין את ה-VAR, זה נראה שהולכים להיעזר בו רק כשזה נגד ברצלונה. התפיסות האלה תמיד מתרחשות בתוך הרחבה”.

אופי של אלופה: 1:3 לריאל מדריד על בארסה!

בנוגע למשחק עצמו, הוסיף מאמן סגנית האלופה: “שיחקנו טוב ויצרנו מצבים גם בחצי השני היינו טובים ולא הגיע לנו להפסיד אבל שוב, חלק מההחלטות של השופט שאני לא מבין השפיעו על התוצאה. ההרכב הצעיר? כל השחקנים הם חלק מהקבוצה שהרכבנו ומי שעלה

מי שערך את הופעת הבכורה שלו במסגרת הקלאסיקו היה מגן הרכש החדש של ברצלונה, סרג’יניו דסט, שגם הפך לכדורגלן האמריקאי הראשון שלוקח חלק במשחק הכי גדול ויוקרתי שיש לכדורגל העולמי להציע.

ליאו מסי ושחקני ברצלונה מאוכזבים (La Liga)ליאו מסי ושחקני ברצלונה מאוכזבים (La Liga)

השחקן הצעיר שהגיע מאייאקס כנראה יעדיף לשכוח את בכורת הקלאסיקו שלו בעקבות תוצאת הסיום, אותה הוא ניסה להסביר: “זה היה משחק של הרבה הזדמנויות בשני צידי המגרש, ריאל מדריד ניצלו את ההזדמנויות שלהם ואנחנו לא. אין ספק שאנחנו צריכים להשתפר”.