אחרי שריאל מדריד לקחה מברצלונה את כתר האליפות בעונה שעברה, כבר בעוד פחות משבועיים (12.9) הליגה הספרדית חוזרת ובענק לעונה חדשה ומסקרנת (שידורים חיים בערוץ ONE). לקראת שובה, היום (שני) התקיימה הגרלת המשחקים ובמוקד העניינים כמובן התאריכים לקלאסיקו הגדול ובין היתר מתי הנציג החדש של ישראל בלה ליגה, שון וייסמן, יפגוש את שני מועדוני הפאר יחד עם ויאדוליד שלו.

אז בהגרלת המשחקים נקבע בין היתר שהקלאסיקו הראשון והמסקרן בין סגנית האלופה מברצלונה לאלופה ממדריד ייערך כבר במחזור השביעי ב-25.10 בקאמפ נואו ואילו האלופה בלבן תארח את בארסה ב-11.4 בסיבוב השני (מחזור 30). כמו כן, הדרבי הראשון של מדריד ב-13.12 ובסיבוב השני הקבוצות ייפגשו ב-7.3.21. עוד במוקד: במחזור הראשון (13.9) ברצלונה תפתח מול אלצ’ה וריאל תארח את חטאפה לדרבי הקטן. 

צפו בשון וייסמן מוצג בויאדוליד!

בצד הישראלי – וייסמן, הנציג הטרי של ישראל בליגה הנוצצת, יפתח את העונה מול ריאל סוסיאדד ויסגור את הליגה עם קרב מסקרן מול אתלטיקו מדריד. מה באשר למשחקים מול שתי הענקיות? החלוץ הישראלי ישחק מול האלופה כבר במחזור הרביעי ב-30.9 ואת ברצלונה הוא יפגוש במחזור ה-15 (23.12) כאשר קבוצתו ויאדוליד תארח בביתה את החבורה הקטאלונית.

הלו”ז המלא