כפי שנטען שהודיע עוד אתמול, כוכב ברצלונה, ליאו מסי, לא הגיע הבוקר (ראשון) לבדיקות הקורונה של המועדון לקראת חזרת הליגה הספרדית, כאשר הארגנטינאי נראה נחוש לעזוב ומדובר כעת בצעד נוסף בדרך ליעד הבא.

‘הפרעוש’, שעל פי הדיווחים מעוניין לעבור למנצ’סטר סיטי ולחבור למאמנו לשעבר, פפ גווארדיולה, הודיע באמצעות נציגיו למועדון כבר אמש כי אינו מתכוון להגיע למתחם האימונים לקראת אימון הפתיחה שיחל אחר הצהריים את עידן רונלד קומאן כמאמן הקבוצה הקטאלונית.

המחווה של אומן הגרפיטי למסי

אגב, הטענה שהציגו נציגיו של מסי בפני אנשי ברצלונה לכך שהכוכב הארגנטינאי לא יגיע לבדיקות ולאימון הפתיחה של הקבוצה היא שמבחינתו הוא רואה את עצמו כשחקן חופשי בהתאם לסעיף הפסקת ההתקשרות באופן חד צדדי, אותו החזיק על פי הדיווחים בחוזהו. בינתיים, זה שבר את הלב לאוהדים הקטאלונים שקיוו לראות בכל זאת את השחקן מגיע לבדיקות. 

למעט מסי, כל שחקני ברצלונה הגיעו לבדיקות, כאשר הראשונים להגיע היו ג’ורדי אלבה ומרטין בריית’ווייט. למרות שמסי לא הגיע, לואיס סוארס, שלא נמצא בתוכניות לעונה הקרובה על פי הדיווחים, דווקא כן הגיע. כמו כן, ארתורו וידאל, איבן ראקיטיץ’, סמואל אומטיטי וג’וניור פירפו, כולם לא נמצאים בתוכניות של קומאן לעונה הקרובה, צפויים להגיע גם הם.

לואיס סוארס (רויטרס)לואיס סוארס (רויטרס)

אגב, על פי דיווח של העיתונאי הספרדי של ‘סקיי ספורט’, גיים בלאגה, עורכי דינו של מסי היו מופתעים מכך שברצלונה לא ידעה שסעיף השחרור של השחקן, שעמד על 700 מיליון אירו, פג. לטענתם, חוזהו של מסי הורכב במתכונת של 3+1, כאשר בעונה הנוספת, העונה הנוכחית, לשחקן יש אפשרות להשתחרר מהחוזה באופן חד צדדי וללא תמורה.