אחרי עונה אחת בברצלונה, מלקום עזב את הקבוצה בקיץ האחרון ועבר לזניט סנט פטרסבורג, שם היה השחקן היקר ביותר שנרכש ע”י קבוצה רוסית לאחר שזו שילמה 40 מיליון אירו בעבורו. כעת, הברזילאי דיבר בראיון והתייחס לחודשים האחרונים בליגה הרוסית כשסבל מפציעה, וכמובן דיבר על האקסית ברצלונה ולכוכב שלה ליאו מסי.

“מסי מחפה על הבעיות שיש בברצלונה בזכות היכולת שלו”, אמר מלקולם. “יש המון שחקנים טובים בקבוצה, אבל הוא משהו מיוחד, הוא השחקן הטוב ביותר בעולם ולפעמים הוא עושה דברים משוגעים עבור בארסה”.

אמיתי? פוגבה עושה את הבלתי ייאמן עם פחית

עוד הוסיף: “לא היו לי בעיות עם ברצלונה, פשוט רציתי לשחק כדורגל. אין לי שום דבר נגד המועדון ולפעמים אני אפילו משוחח עם אריק אבידל על כל מני דברים. הלכתי לזניט כי פשוט רציתי לשחק כדורגל. היו לי רגעים טובים בברצלונה, הבקעתי בליגת האלופות, הבקעתי בקלאסיקו מול ריאל מדריד, יצאתי מהקבוצה בידיעה שעשיתי עבודה טובה”.

תחילת דרכו בזניט: “הכול קרה כל כך מהר, כשהגעתי לקבוצה המאמן אמר לי את הדברים שהוא רוצה לראות ממני, אבל אז נפצעתי וזה היה הדבר הקשה ביותר שקרה לי, עכשיו אני מאוד רוצה לשחק שוב. שנפצעים נדמה שהזמן לא עובר, תודה לאל שיש לי את משפחתי לצידי אבל זה היה קשה מאוד, אפילו לא רציתי לצפות במשחקים, כי רציתי לשחק. כעת אני מתאמן עם הקבוצה ואני מאושר”.

מלקום (רויטרס)מלקום (רויטרס)

הסיבה שבחר בקבוצה הרוסית: “היו כמה קבוצות שהתעניינו בי אבל זניט הייתה זו שבאמת רצתה ונתנה לי תחושה טובה. אני רוצה לעשות כאן היסטוריה, אוהבים אותי כאן מאוד, נותנים לי תחושה שרוצים אותי וזה כיף. אני לומד רוסית במטרה להשתלב כאן טוב יותר”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל