המחזור ה-17 של הליגה הספרדית הגיע לסיומו, ואנחנו ממשיכים במעקב הצמוד שלנו ביחד עם אפליקציית ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית - LaLiga Fantasy ONE, אפליקציית הפנטזי המתקדמת ביותר בעולם, בעונה בסיומה מחכים לכם פרסים מפנקים במיוחד.

בכל שבוע, אנחנו נסכם עבורכם את מחזור הפנטזי האחרון, עם השחקן המצטיין, ההרכב הבולט, וגם ההרכב ה”רווחי” ביותר (השחקנים שקיבלו הכי הרבה נקודות ביחס למחיר שלהם בשוק ההעברות). בנוסף, נעקוב מקרוב אחרי ליגת השדרים והפרשנים של ערוץ ONE בסיומו של כל המחזור.

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-17 בספרד


מצטיין המחזור: הוותיקים ממשיכים לככב

אחרי שבשבוע שעבר חואקין התעלה מעל כולם, שוב אחד השחקנים הוותיקים בליגה הוא מצטיין המחזור, והפעם זה ראול אלביול, בלמה בן ה-34 של הצוללת הצהובה, שכבש בניצחון הגדול 1:2 על סביליה. 

פנטזי מחזור 17 - הרכב מצטיין (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 17 - הרכב מצטיין (גרפיקה: קרולינה אריכמן)


הרכב המחזור

לואיס סוארס וליאו מסי “שבתו” השבוע, מה שנתן הזדמנות לשחקני התקפה אחרים לתפוס את מקומם. כך קיבלנו חוליית התקפה שכוללת את קארים בנזמה ואלברו מוראטה (11 נקודות כל אחד), כשגם סאול עם 13 נקודות וקיראן טריפייר עם מספר דומה, סימנו שליטה של אתלטיקו מדריד במצטייני הפנטזי השבוע.

פנטזי מחזור 17 - הרכב משתלם (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 17 - הרכב משתלם (גרפיקה: קרולינה אריכמן)


ליגת השדרים של ONE

כאמור, בכל שבוע נעקוב מקרוב אחר האנשים שמכירים טוב יותר מכולם את הליגה הספרדית, השדרים והפרשנים שלנו בערוץ, ונראה מי מהם הוא באמת המומחה הגדול ביותר לליגה הספרדית.

למרות מחזור לא טוב בסטנדרטים שלו עם 55 נקודות בלבד, אורי רייך ממשיך להוביל את הפסגה עם 969 נקודות, כשמי שצימק מעט את הפער הוא גל קרפל, שנמצא במקום השני עם 897 נקודות, אחרי שהיה השחקן המצטיין במחזור האחרון עם הרכב שכולל את אלברו מוראטה והעניק לו 69 נקודות שבועיות.

פנטזי מחזור 17 - ליגת שדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)פנטזי מחזור 17 - ליגת שדרים (גרפיקה: קרולינה אריכמן)