בעונה שעברה הניסיון של הליגה הספרדית להעתיק את הדרבי בין ג’ירונה לברצלונה לארצות הברית, נפל ונכשל, אך האם העונה הרעיון השיווקי הזה ייצא אל הדרך? לפי דיווחים בספרד, הבוקר (חמישי) אישר נשיא ויאריאל, פרננדו רוג’, כי קבוצתו “תארח” את אתלטיקו מדריד ב-8.12 במיאמי, למשחק במסגרת המחזור ה-16 בליגה. 

מדובר בדיווח שהתפרסם תחילה ב”אל קונפידנסיאל” ואושר בהמשך על ידי “AS”. שני המועדונים אישרו כי אין להם בעיה לשחק במיאמי. רוג’ אמר לתכנית “אל טרנסיסטור” כי: “אני מקווה מאוד שזה יקרה. עושים כרגע את הבדיקות כדי לוודא שהמשחק אכן יכול להתקיים במיאמי. אנחנו נתנו את ההסכמה שלנו, אך אני רוצה לשחק שם רק במקרה של קונצנזוס מצד הליגה, הקבוצות וההתאחדות”. 

הכשרון של בארסה מבשל פעמיים לאקס באר-שבע

מהצד של אתלטיקו, גורמים במועדון מסרו ל”AS” כי ההצעה שהוגשה להם על ידי לה-ליגה התקבלה באופן טוב על ידי ההנהלה. הקולצ’ונרוס עובדים קשה כדי להגדיל ולהרחיב את המותג שלהם והם מבינים כי ההזדמנות לערוך משחק ליגה על אדמת ארצות הברית משרתת את הרצונות הכלכליים והמסחריים שלהם. כעת יצטרך חאבייר טבאס, נשיא לה ליגה, לאשר את הנושא הפעם באופן סופי ומוחלט ואם אכן יצליח, המשחק עתיד להתקיים באצטדיון “הארד רוק” אשר אירח חמש פעמים את הסופרבול.