אחרי שפתחה את העונה כמושלמת היחידה עם תשע נקודות מתוך תשע אפשריות, אתלטיקו מדריד לא הצליחה לשמור על מאזנה ונחלה אמש (שבת) את הפסדה הראשון בליגה הספרדית, 2:0 לריאל סוסיאדד באצטדיון האנואטה המשופץ שנחנך לראשונה במתכונתו הסופית והנהדרת. 

בעונה שעברה סוסיאדד שיחקה באותו האצטדיון, תוך כדי הליך השיפוץ, אך הבית לא האיר לה פנים. לפני המשחק חששו מאוד במועדון כי אפקט החגיגות סביב המגרש יוליד מפלה מול הקולצ’ונרוס החזקים, אך בדיוק ההפך קרה. הקבוצה הבאסקית נראתה נהדר מהרגע הראשון ובמחצית השנייה באה על שכרה עם שערים של מרטין אודגור ושל נאצ’ו מונריאל שהצטרף מארסנל בסיום חלון ההעברות.

מעל כולם – בלט כוכב עולה אחד. אודגור, ילד הפלא שריאל מדריד החתימה כשהיה בן 16 ולאחר מרדף יבשתי נרחב, וכעת בגיל 20 מראה כמושאל בסוסיאדד את האיכויות הנדירות שלו שגרמו לבלאנקוס לצרפו בזמנו. “אודגור עשה כל מה שהוא רוצה על הדשא”, החמיאו בתקשורת הספרדית וב”מארקה” כתבו: “הוא זה שניצח את אתלטיקו מדריד”. 

כבר לא מושלמת: 0:2 לסוסיאדד על אתלטיקו

הנורבגי עם שני שערים מפתיחת העונה, אך המהלכים שלו עם הכדור והדרך בה הוא פותח את ההגנות, הופכת אותו לאחד השחקנים המסקרנים ביותר שנמצאים בליגה, בטח כאשר הוא נחשב למי שעתיד לחזור בהמשך לקבוצה של זינדין זידאן. 

בצד השני, דייגו סימאונה וחניכיו נכנעו לראשונה העונה, דווקא לפני פתיחת קמפיין ליגת האלופות מול יובנטוס באמצע השבוע. הארגנטינאי לא התרגש יותר מדי מכך לאחר ההתמודדות וטען כי “יש לנו בקבוצה הרבה חבר’ה חדשים, חלקם גם צעירים, ואני מבין שיש מחיר שצריך לשלם. כדי ללמוד מה זה להיות שחקן של אתלטיקו מדריד ושל קבוצה גדולה, צריך לחוות הפסדים, זו מציאות שאנחנו מודעים אליה”. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה