“ראפיניה אלקנטרה חזר”, החמיאו הבוקר (שלישי) במונדו דפורטיבו הקטאלוני לקשרה של ברצלונה, שחזר לפעילות מלאה והפגין יכולת טובה בסבב המשחקים ביפן. “יכולותיו בלטו במיוחד במשחק הראשון נגד צ’לסי. הוא עלה לשחק במחצית השנייה והרגיש כמו כדורגלן לראשונה אחרי שמונה חודשים. חרף ההפסד, הברזילאי הפתיע עם הופעה נהדרת, שיחק בחופשיות והיה נראה נינוח מאוד על הדשא. הוא חזר בכושר טוב מאוד”, נכתב בנוסף.

עוד צוין כי הוא הציג יכולת טובה גם במשחק נגד ויסל קובה שם תופקד במרכז המגרש בעמדה הטבעית שלו. מי שהסכים עם הקביעות של מונדו דפורטיבו היה אנטואן גריזמן: “ראפיניה סבל מחוסר מסל של פציעות, אבל באימונים וגם במשחק ההוא נגד צ’לסי, הוא השחקן שהרשים יותר מכולם”. 

צפו: מסי מעורב בקטטה במסיבה באיביזה

כעת ברצלונה צריכה להחליט מה לעשות עם השחקן כאשר עמדות הקישור שלה עמוסות במיוחד. האם להשאירו ולתת לו עוד הזדמנות להראות שהפציעות בברכיים באמת מאחוריו, או להעבירו לתחנה הבאה בקריירה. השחקן בן ה-26 נקשר בשבועות האחרונים עם מעבר אפשרי לוולנסיה, אך ייתכן כי היכולת במשחקים ביפן תוביל לשינוי בהחלטה של הצוות המקצועי. 

בנושא אחר, ליאו מסי שאתמול דווח כי חווה ניסיון תקיפה באיביזה, הכחיש זאת וטען כי הבילוי שלו עם ססק פברגאס, ג’ורדי אלבה ולואיס סוארס היה שקט וטוב: “לילה נהדר באיביזה עם חברים. אל תאמינו לשום מילה שנכתבה, הכל היה מצוין וקיבלנו יחס מדהים כמו תמיד. מדובר בפייק ניוז”. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל