בעוד פחות משלושה שבועות ברצלונה כבר תחל את העונה גם במסגרות הרשמיות, והקבוצה עומדת בפני שבוע מכריע וחשוב עבורה מאוד בשוק ההעברות של הקיץ. מאמן הקטאלונים, ארנסטו ואלוורדה, רוצה לסגור את הסגל כבר בשבוע הקרוב וביקש מהנהלת האלופה לדלל אותו בימים הקרובים אבל לצרף בכל זאת מגן שמאלי ושחקן הקבוצה, זאת לצד ארבעה שחקנים שאמורים למצוא את עצמם בחוץ.

בספרד מעריכים שהמגן השמאלי שיחתום בסופו של דבר יהיה ג’וניור פירפו מבטיס כמחליף של ג’ורדי אלבה. הבלאוגרנה נמצאים ביחסים טובים עם האנדלוסים אך עדיין קיימים פערים בנוגע למחיר השחקן, כאשר בארסה מוכנה לשלם מקסימום של 25 מיליון אירו. אם המגן השמאלי לא יגיע בסופו של דבר, גם שמו של אלכס מורנו מראיו וייקאנו הוזכר כאופציה בספרד אבל ואלוורדה יצטרך לאשר זאת, כשבהנהלה נותנים לו את המושכות לקבוע.

מסי והילדים משגעים את הכלב הענק שלהם

מה שמסובך יותר עבור בארסה הוא צירוף שחקן ההתקפה אותו המאמן הבאסקי רוצה. אלופת ספרד רוצה לשים בשוק את מלקום ופיליפה קוטיניו ולמכור אותם לפני סגירת השוק, כאשר העדיפות היא להחתים במקומם את ניימאר, אך כידוע קבוצתו פ.ס.ז’ ממש לא ממהרת למכור. נכון לכרגע, הברזילאי עדיין מתאמן לבדו ולא שותף במשחקי ההכנה של הקבוצה, כאשר מסתמן כי משחקו הבא במדי הקבוצה מעיר האורות יהיה רק בליגה מול נים במחזור הפתיחה ב-11 באוגוסט.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל