ויניסיוס ג’וניור משחק נהדר לאחרונה במדי ריאל מדריד וחווה את אחת התקופות הטובות בחייו בבירה הספרדית, אך למרות ההתעניינות והפרסום הרב, מעט מאוד אנשים יודעים על חייו של הכישרון הצעיר.

הבית בבירה

ויניסיוס מתגורר בפאתי מדריד, באזור המגורים האקסקלוסיבי לה מורלחה. משפחתו עברה לגור איתו וכעת הוא גר עם הוריו, שלושת אחיו, אחייניתו ודודו באחוזה מרשימה שיש בה גם מגרש כדורסל. לברזילאי אין רישיון נהיגה והוא מגיע לאימונים בזכות חבריו שלוקחים אותו ברכבם.

ויניסיוס (אינסטגרם)ויניסיוס (אינסטגרם)

משפחה צנועה

השחקן נולד בסאו גונסלו. אביו, טכנאי כבלים, עבד קשה על מנת לעזוב את פורטאו דה רוזה, אחת הפאבלות המסוכנות בברזיל ולגדל את ארבעת ילדיו. כשוויניסיוס הצעיר הצליח להיכנס לקבוצת הילדים של פלמנגו בגיל 10, הוא עבר לגור בריו דה ז'ניירו עם קרוב משפחה, ולכן לא היה צריך לנסוע את 150 הקילומטרים המפרידים בין שכונתו לעיר מדי יום.

ויניסיוס (אינסטגרם)ויניסיוס (אינסטגרם)

הקעקועים והמראה החיצוני

על אף שאביו לא חובב גדול של קעקועים, ויניסיוס והוא הסכימו שהכישרון יקעקע רק הישגים חשובים בקריירה שלו. "יש לי קעקוע של ילד קטן ומגרש כדורגל יחד עם המילה 'להוכיח’”. סיפר והוסיף: "יש לי גם אחד עם שני השערים שכבשתי בליברטדורס עם פלמנגו וגם את התאריך שבו התחלתי לשחק כמקצוען”. הברזילאי מודאג מאוד מהמראה החיצוני שלו, וכפי שהודה בעבר בראיון, הוא מספר את שיערו פעמיים בשבוע "כדי להיות חתיך בטלוויזיה". כשהגיע למדריד היה לו גשר בשיניים, אבל המועדון המליץ ​​להוריד אותו כדי למנוע פציעה שעלולה להיגרם בגללו.

ויניסיוס ג'וניור (אינסטגרם)ויניסיוס ג'וניור (אינסטגרם)

זוגיות?

שמו של ויניסיוס נקשר לאחרונה לזמרת המקסיקנית קניה אוס, שפרסמה תמונה שלה בסנטיאגו ברנבאו אחרי שנהנתה מהניצחון הגדול של ריאל מדריד על מיורקה. שניהם החליפו לייקים רבים וכמה הודעות ברשתות החברתיות, אבל השמועות על הקשר ביניהם כאמור צברו כוח אחרי שהצעירה הייתה באצטדיון, כאשר שלא מעט אנשים מאמינים שוויניסיוס הוא זה שהזמין אותה למשחק.

ויניסיוס וקניה אוס (אינסטגרם)ויניסיוס וקניה אוס (אינסטגרם)

בעבר דובר גם על מערכת יחסים שלו עם מריה ג'וליה מזאלי, בלוגרית מפורסמת בברזיל שמבוגרת ממנו בחמש שנים, אך לא ברור אם באמת היה משהו בינו לבינה. כל פעם שהשחקן נשאל על נושא הזוגיות הוא נותן תשובה מתחמקת ואומר שהוא פשוט שמח שהוא בשיא חייו. נראה שהאהבה היחידה כרגע של ויניסיוס היא האהבה למשחק הכדורגל ובמקרה של נשים, הוא ללא ספק הכי אוהב את אמו.

ויניסיוס ואמו (אינסטגרם)ויניסיוס ואמו (אינסטגרם)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל