מי יעצור את המכונה ששמה בנזמה? יש הגנה המסוגלת לעמוד באתגר הזה? אז נכון, היום אתם יכולים לומר שזו קאדיס מהתחתית שהוציאה 0:0 מדהים מול ריאל מדריד, אבל אתם ודאי מבינים את השאלה ואת מיקומה בייקום הכדורגלני של ימינו.

שימו לב להספק של הצרפתי העונה: 5 שערים ובישול ב-5 הופעות בשלב הבתים של הצ’מפיונס ליג ועוד 13 שערים ו-7 בישולים ב-17 הופעות בלה ליגה. כבר ציינו את העובדה שהוא מלך הבישולים של ריאל בכל הזמנים ושהוא סיים במקום הרביעי המכובד בכדור הזהב? בטח בכתבה אחת או שתיים.

החלוץ של הבלאנקוס הפתיע בימים האחרונים עם סרטון מושקע בעמוד ה-YouTube שלו (נכון לכתיבת שורות אלו עם 150 אלף צפיות) בו הוא מספר את הסיפורים שמאחורי אוסף המכוניות המרשים שלו.

בנזמה העיד על עצמו באותו סרטון שהוא חובב מכוניות עוד מגיל צעיר, וכעת הוא גם יכול להרשות לעצמו אוסף מכוניות בשווי של יותר מ-7 מיליון אירו, כאשר הוא מתהדר בהון אישי של 60 מיליון אירו ומשכורת שנתית של כ-9 מיליון אירו.

אותו אוסף יוקרתי כולל קודם כל ולפני כולן את ה-Bugatti Chiron בשווי 2.4 מיליון אירו ואת ה-Veyron Pur Sang הנדירה בשווי 1.4 מיליון אירו. בנוסף ניתן למצוא באוסף גם את הרכבים הבאים: McLaren-Mercedes SLR , Mercedes G65 AMG , Audi RS 4 , RS 6 וכן את ה-RS Q8.

במהלך הסרטון מגלה בנזמה כי המכונית הראשונה שלו היתה Mini Cooper S שחורה אותה רכש מחבר, וכי רכש לעצמו את ה-507 CV BMW M6 ליום הולדתו ה-18, לאחר שחתם על החוזה המקצועני הראשון שלו בליון.

כפי שכבר הבנתם, המכונית היקרה ביותר באוסף של בנזמה היא השירון, אשר יוצרו ממנה 500 יחידות בלבד (גם לרונאלדו יש כזו). היא גם המכונית המהירה ביותר באוסף שלו, שכן מנוע של 1,500 כ”ס מאפשר לה להגיע למהירות מרשימה למדיי בעולם מכוניות הספורט – 420 קמ”ש.

השירון היא אמנם היקרה והמהירה ביותר, אך היא לא הנדירה ביותר. בנזמה אוהב במיוחד את ה-Bugatti Veyron Pur Sang שלו (כפי שניתן לראות בסרטון), שכן רק 5 יחידות יוצרו ממנה. למרות נדירותה, מאוד קל לזהות אותה, שכן מכסה המנוע שלה נראה כלשון שחורה על רקע אלומיניום – לא עיצוב שניתן לפספס.

אם כבר הזכרנו קודם לכן את אהבתו של בנזמה למכוניות מגיל צעיר, האחרון חושף כי המותג אשר “משך” אותו לעולם המוטורי היה מותג העל האיטלקי פרארי – לא הפתעה גדולה. בעבר הוא נצפה עם ה-Pista 488 וכן עם ה-Spider 488 שלא היו מביישות אף אוסף מכוניות – ההיפך הוא הנכון.

ואם שואלים את בנזמה מהי מכונית היומיום שלו, התשובה תהיה ה-Audi RS 6, שכן מדובר במכונית המשלבת בין עוצמה לפונקציונאליות. מדובר במכוניות עם לא פחות מ-600 כ”ס אשר מחירה עומד על כ-140 אלף אירו. למרות שהיא לכאורה עבור ה”יומיום”, אין מדובר במכונית עם מספרים בינוניים – היא מגיעה למהירות מקסימלית של 300 קמ”ש ומאיצה מ-0 ל-100 ב-3.6 שניות בלבד.

ואם כבר מדברים על Audi אי אפשר שלא לציין את ה-Audi RS 4 בשווי 80 אלף דולר השייכת גם היא לאוסף של הצרפתי. למרות שהוא כבר ניסה לא מעט דגמים של אאודי במסגרת הסכם החסות של ריאל מדריד עם יצרנית הרכב הגרמנית, הוא נשאר נאמן לדגם הוותיק והטוב מ-2006.

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!

 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה