חלון ההעברות של ינואר נסגר בלילה וקבע – ריאל מדריד לא צירפה שחקן רכש בכל אחד מ-3 החלונות האחרונים, כשאם זה לא מספיק לוקה יוביץ’ עזב בהשאלה לפרנקפורט ומרטין אודגור הושאל לארסנל. האפשרות לרכוש שחקנים סגורה כעת עד הקיץ, והבלאנקוס יגיעו ללא פחות משנתיים בלי רכש לקבוצה הבוגרת.

ב’אס’ הדגישו זאת בכותרת הראשית (“ריאל שכחה להחתים”) וחידדו שהרכש האחרון של הלבנים היה ב-12 ביוני 2019, אז חתם בקבוצה פרלאן מנדי מליון תמורת 48 מיליון אירו. אותו קיץ היה עמוס למדי מבחינתה של ריאל, כאשר זינדין זידאן חזר לקבוצה ולא פחות מ-300 מיליון אירו הושקעו, כאשר אדן הזאר, לוקה יוביץ’, רודריגו ואדר מיליטאו צורפו בנוסף למגן הצרפתי.  

פרלאן מנדי (La Liga)פרלאן מנדי (La Liga)

מבין כל שחקני הרכש, מנדי הוא גם השחקן היחיד פחות או יותר שמוגדר כשחקן הרכב, גם הזאר אך הבלגי מרבה להיפצע מאז שהגיע. בשאר השחקנים שנרכשו המאמן לא מרבה להשתמש, וכשזה כבר קורה הם מאכזבים. במקרה של יוביץ’, הוא כאמור החליט לעזוב בעקבות מעמדו ומיעוט הדקות שקיבל.

בינואר 2020 הבלאנקוס אמנם החתימו את רינייר תמורת 30 מיליון אירו, אבל זה היה רכש לקבוצת המילואים והוא לא היה חלק מהתוכניות לבוגרים, כשבהמשך הושאל לדורטמונד לשתי עונות, וגם אצלה קיבל רק 136 דקות כל העונה. בקיץ האחרון הגיע לבלאנקוס שחקן אחד בלבד, מרטין אודגור (גם הוא כבר עזב), כאשר חזר מהשאלה בריאל סוסיאדד. 

מרטין אודגור (רויטרס)מרטין אודגור (רויטרס)
נינג'ה זלאטן שוב כובש שער מרהיב באימון

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל