אנדריי לונין בן ה-21 יהיה השוער השני של ריאל מדריד בעונה הבאה, כך מדווח היום (ראשון) ב”מארקה”, כאשר בנוסף נטען כי אלפונס אראולה יעזוב את הבלאנקוס ויחזור לפאריס סן ז’רמן, זאת מתוך מטרה להיות שוער ראשון בקבוצה הצרפתית או בכל קבוצה אחרת, על מנת שיוכל להיות חלק מהסגל של נבחרת צרפת לטורניר היורו שייערך בקיץ של 2021. 

על פי צוות האימון של ריאל, במצב שכזה מי שיהיה הגיבוי הטוב ביותר לקורטואה, הוא השוער האוקראיני שצורף בקיץ האחרון אך לא שיחק אחרי השאלות כושלות ללגאנס ולריאל ויאדוליד, לפני שהושאל לליגה השנייה בספרד. רק לפני שנה הוא הוגדר כשוער הטוב ביותר בעולם עד גיל 20, והצליח לשכנע את כולם שמגיע לו מקום כאשר עמד בשערה של ריאל אוביידו, אולם עצירת העונה הובילה לכך שגם ההתקדמות שלו נעצרה. 

יחד עם זאת, התחזיות האופטימיות שהציבו אותו כשוער הטוב בעולם לגילו, בשילוב תקופת ההשאלה הטובה באוביידו, הובילו את הצוות של זינדין זידאן לקבל החלטה לגביו והוא יהיה בשל כך השוער השני של הבלאנקוס בעונה הבאה. יש לציין כי גם היכולת בנבחרות השונות של אוקראינה תרמה להחלטה הזו. ומה לגבי לוקה זידאן, בנו של המאמן? ובכן, השוער השלישי לא יקבל הצעה לחדש את חוזהו והוא בעצמו מתכוון לחפש קבוצה בליגה הצרפתית. בכך, אחרי אנצו, גם בנו השני של זיזו יעזוב את המועדון הלבן. 

10 השערים היפים של זינדין זידאן