לואיס סוארס עדיין מחכה ליעד הבא בקריירה. בגיל 35, האורוגוואי הנפלא עזב את אתלטיקו מדריד לאחר שנתיים במועדון וכעת פניו הלאה, כאשר האופציות שפורסמו הן דרום אמריקה או טורקיה. בינתיים, השחקן עצמו התפנה כדי לדבר עם כלי התקשורת בספרד ולענות על כמה סוגיות.

“הגיע הזמן שבו דייגו סימאונה אמר לי שהוא רואה שיש שחקנים בכושר טוב ממני”, אמר סוארס על הפרידה מאתלטיקו. “אני מקבל את זה בלי לעשות בעיות, אבל אני אדם תחרותי. רציתי להמשיך באתלטיקו עוד עונה, ידעתי שהדרישות הולכות וגדלות אבל אני מסוגל למלא אותן”.

על עתידו סוארס מתעקש כי גם הוא בעצמו אין יודע לספר: “נשבע שלא החלטתי עדיין. יש הרבה הצעות. התקשרו אליי מברזיל, מקסיקו, ארגנטינה. אבל המנטליות שלי מתמקדת ברמה התחרותית ועל זה אני חושב”. 

סוארס נשאל על קיליאן אמבפה שבחר להישאר בפאריס סן ז’רמן: “ליאו מסי לא סיפר לי שום דבר על אמבפה, הוא בעצמו לא ידע”. בנוסף, חזר החלוץ אחורה בזמן ודיבר על ברצלונה: “היה לי הרבה מזל. זו הייתה תקופה טובה. צחקתי הרבה באימונים, אבל באתלטיקו לא היה צחוק. מצב הרוח היה מתוח ותחרותי”. כמו כן, חשף סוארס: “בליברפול הרווחתי יותר מברצלונה, אבל הגעתי לשם בגלל הפרויקט”.

סיום עגום: בארסה מפסידה לוויאריאל 0:2
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה