עכשיו זה רשמי וסופי. מנצ’סטר יונייטד הודיעה הערב (רביעי) על החתמתו של דוני ואן דה ביק בחוזה לחמש שנים במועדון, כאשר שילמה לאייאקס 40 מיליון אירו בעבור הקשר בן ה-23.

ההולנדי אמר עם החתמתו: “אני לא יכול להתחיל להסביר כמה אני מתרגש, מודה לכולם באייאקס, גדלתי שם ותמיד יהיה לי קשר למועדון. אני מוכן לעשות צעד קדימה בקריירה שלי, להגיע לבמה הגדולה ביותר. אני מחכה שהאוהדים יחזרו לאולד טראפורד, זה יהיה עוצמתי עבורי. לקבוצה הזו יש כמה מהקשרים הטובים בעולם, שמח להיות חלק”.

מאמן הקבוצה, אולה גונאר סולשיאר, אמר: “לדוני ואן דה ביק יש את כל התכונות הדרושות כדי להגיע למועדון הזה. יש לו את האישיות הנדרשת בנוסף, מדובר בשחקן נהדר ואנחנו ראינו את ההופעות שלו בזירה האירופית עם אייאקס”.

רגע מרגש נרשם כשהשחקן ההולנדי ביקש מהנהלת היונייטד לקבל את החולצה מספר 34 ונענה בחיוב, זאת כמחווה לשחקן אייאקס בעבר, עבדלק נורי, אשר התמוטט במהלך משחק לפני כשלוש שנים ומאז הוא מוגדר צמח.

כזכור, בעבר קושר שמו של ואן דה ביק לריאל מדריד, אך בקיץ הנוכחי השדים האדומים העלו הילוך בניסיונות להביאו למועדון ואחרי שלא היה יחד עם אייאקס בבדיקות לקראת העונה, הוא חובר כעת לפול פוגבה וברונו פרננדש בקישור.

יום מכריע: אבא של מסי בדרך לפגישה בבארסה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל