ב-17 בינואר 2022, תערוך פיפ”א את הטקס המסורתי שלה לנבחרי שנת 2021 בציריך, אז גם יוכתר מאמן השנה בעולם. הערב (שני) נחשפו שבעת המועמדים הסופיים לזכות בתואר מאמן השנה בעולם של הארגון.

בגזרת מאמני הנבחרות ניתן למצוא את מי שהוביל את נבחרת איטליה עד לזכייה אדירה ביורו 2020, רוברטו מנצ’יני. עוד מאמן שהוביל את נבחרתו לזכייה בינלאומית הוא ליונל סקאלוני, מאמנה של ארגנטינה, שזכה עם נבחרתו בקופה אמריקה. האנזי פליק, מאמנה של נבחרת גרמניה, מועמד גם הוא, אך כמובן לא על תקופתו הקצרה כמאמן נבחרת אלה על תרומתו לזכייה באליפות עם באיירן מינכן.

רוברטו מנצ'יני, אחרי הזכייה הגדולה עם איטליה יזכה בתואר אישי? (רויטרס)רוברטו מנצ'יני, אחרי הזכייה הגדולה עם איטליה יזכה בתואר אישי? (רויטרס)

בגזרת הקבוצות לא נרשמו הפתעות מיוחדות. דייגו סימאונה, שהוביל את אתלטיקו מדריד לאליפות גדולה בספרד מועמד, כמו גם פפ גווארדיולה שזכה עם מנצ’סטר סיטי באליפות אנגליה. אנטוניו קונטה, שהוביל את אינטר לאליפות איטליה אחרי 10 שנים ועזב אחרי הזכייה לטוטנהאם, מועמד גם הוא, ותומאס טוכל, שזכה עם צ’לסי בליגת האלופות שנה אחרי שהגיע לגמר עם פ.ס.ז’, מועמד לזכות בתואר.

תומאס טוכל חוגג, יחגוג זכייה נוספת? (רויטרס)תומאס טוכל חוגג, יחגוג זכייה נוספת? (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל