חודש ינואר עוד רגע כאן והדיווחים על שינויים אצל הקבוצות הגדולות עולים שלב. בגרמניה מדווחים הערב (שישי) כי ז’וזה מוריניו מעוניין לצרף את מרסל סביצר, בן ה-26 של לייפציג על מנת לחזק את הקישור של טוטנהאם.

סביצר הוא המרוויח הבכיר ביותר בלייפציג עם חוזה של 6 מיליון אירו לעונה וחוזהו יפוג ב-2022. עבור טוטנהאם מדובר בסכומים שהיא יכולה להרשות לעצמה ואף להציע למגן שדרוג משמעותי על מנת שיגיע.

מרסל סביצר עם הכדור (רויטרס)מרסל סביצר עם הכדור (רויטרס)

כמו כן, דויד אלאבה ממשיך להעסיק את הגדולות. שחקן באיירן מינכן שיסיים חוזה בסוף העונה הפך לשם מבוקש באירופה וסוכנו, הישראלי פיני זהבי, ינהל עבורו משא ומתן עם מועדונים שבעקבותיו.

לפי הפרסומים, מנצ’סטר יונייטד וסיטי מעוניינות אך טרם הגישו הצעה על השולחן, כשאלאבה פתוח להצעות. כמו כן, נטען כי ריאל מדריד וצ’לסי בתמונה וגן הן עשויות לעשות מהלך לכיוון השחקן.

דויד אלאבה חוגג (רויטרס)דויד אלאבה חוגג (רויטרס)

בנוסף, נדמה כי מסוט אוזיל בדרך ליעד חדש. הגרמני בן ה-32 שנמחק לגמרי בארסנל ולא משחק כבר תקופה ארוכה, כשאף לא נכלל בסגל לפרמייר ליג, עתיד לעבור לפנרבחצ’ה הטורקית. אוזיל יוותר על 200 אלף ליש”ט לשבוע לפי הפרסומים, כאשר בטורקיה ירוויח 150 במקום 350 שהוא מקבל אצל התותחנים.

צפו ב-5 שערי המחזור ה-14 בליגה האיטלקית