בעוד שצ’אבי יערוך הערב (שבת) את הופעת הבכורה שלו על הקווים כמאמן ברצלונה, מאמן מנצ’סטר סיטי ואגדת המועדון הקטלוני, פפ גווארדיולה, התראיין ל’סקיי’ ושיתף על המשחק הראשון שלו כמאמן הבלאוגרנה.

“הפסדנו (1:0 לנומנסיה), הימים שלאחר מכן לא היו קלים. במועדונים גדולים הציפיות גדולות וזה היה לקח חשוב, אמר גווארדיולה. אותה עונה אגב, הסתיימה בזכייה של בארסה בליגת האלופות. עוד הוסיף הספרדי: “אני מאמן טוב יותר עכשיו ממה שהייתי, אני יותר מנוסה ומבין את המשחק טוב יותר. אני מכיר את היריבות טוב יותר, אני יודע את הדרך בה אתה חייב להתקיף ולהגן. אם לא הייתי משתפר זה היה אסון, התחלתי בגיל 37 ועכשיו אני בן 50, לומדים”.    

צ'אבי ופפ גווארדיולה (רויטרס)צ'אבי ופפ גווארדיולה (רויטרס)

פפ סיפר על התהליך שעבר כמאמן עם השנים: “הייתי בגן עדן אחרי כל ניצחון אבל כשהפסדנו אמרתי לעצמי – ‘אוי לא, אני לא מסוגל לעשות זאת’. אני מעט יותר רגוע עכשיו, הניסיון נותן לך את זה”. על סיכוייה של סיטי לזכות באליפות העונה אמר המאמן: “אני זוכר שבעונה שעברה, אחרי שישה או שבעה משחקים הפרשנים אמרו שאנחנו אפילו לא מועמדים לזכייה בתואר, הם לא נתנו לנו סיכוי. תראו מה קרה, זכינו בפרמייר ליג שלושה משחקים לפני סיום העונה. לכן אין לי מושג מה צפוי לקרות”.  

הערב ב-22:00: בארסה וצ'אבי מול אספניול!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל