ברגע האחרון של חלון ההעברות, לוק דה יונג הפך לשחקנה של ברצלונה. הקטלונים הגיעו להסכם עם סביליה רגע לפני הגונג, והחלוץ ההולנדי רשם מעבר יוקרתי, בו הוא יוצג רשמית בשבוע הבא.

בינתיים, דה יונג התראיין לראשונה כשחקן ברצלונה: “זה היה מאוד חשוב עבורי, הזדמנות מצוינת לשחק במועדון הזה, אני נמצא בקבוצה הטובה בעולם, זה מדהים. אני מקווה להצליח עם חבריי לקבוצה ועם האוהדים, אני מקווה שהתכונות שלי יבואו לידי ביטוי בבארסה. אני יודע שזה לא יהיה קל, אבל אעבוד קשה. אף פעם אתה לא יודע מה יקרה בעתיד”.

לוק דה יונג (רויטרס)לוק דה יונג (רויטרס)

האיחוד עם רונאלד קומאן: “תמיד היה לי קשר טוב איתו בנבחרת הולנד, ושוחחנו פעמים רבות על טקטיקה ודברים נוספים לא רק בכדורגל, הרבה נושאים. עבורי קומאן הוא מאמן טוב ויש לו ביטחון בי ובמשחק שלי. זה מיוחד מאוד להגיע לברצלונה ולעבור עם מאמן כזה”.

שיתוף הפעולה המתקרב עם בני ארצו, ממפיס דפאיי ופרנקי דה יונג: “יש לי מערכת יחסים טובה מאוד איתם. את ממפיס אני מכיר עוד מפ.ס.וו והנבחרת, הוא חבר טוב שלי. פרנקי גם כן מהמדים הלאומיים ואנחנו חברים טובים, אני מצפה מאוד לשחק איתם. אני מכיר גם את טר שטגן מהתקופה ששיחקנו ביחד בבורוסיה מנשנגלדבאך, זה קל יותר עבורי כשאני מכיר את השחקנים שם”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל