האם בכל זאת ברצלונה תבצע רכש נוסף בקיץ? הקטאלונים צריכים למכור שחקנים כדי שאחרים יגיעו, ועושה רושם שבקרוב שלושה שחקני הגנה יעזבו את הקבוצה של רונאלד קומאן – ג’וניור פירפו, נלסון סמדו ומוסא וואגה. המגנים יפנו תקציב לרכש, כשבארסה מעוניינת באריק גארסיה, סרג’יניו דסט וממפיס דפאיי.

המגן השמאלי הספרדי מושך עניין באטאלנטה, וב’מונדו דפורטיבו’ דווח שהקבוצה מברגמו מאיצה את המגעים עם הקטאלונים לגביו, ושסוכנו עשוי לטוב בקרוב לאיטליה במטרה לסגור את העסקה. האיטלקים מתכננים לשלם עבור השאלתו שני מיליון אירו ולקבל אופציית רכישה ב-18 מיליון ועוד 5 בבונוסים. 

ג'וניור פירפו (La Liga)ג'וניור פירפו (La Liga)

סוכנו של נלסון סמדו, ז’ורז’ה מנדש, מקדם את מעברו של הפורטוגלי לוולבס, ובתקשורת ברחבי אירופה מדווחים שהמעבר על סף סיכום ושבארסה תקבל כ-40 מיליון אירו. וואגה הסנגלי יצטרף לפאוק סלוניקי מהליגה היוונית, הוא יעבור בדיקות רפואיות אצלה ויושאל עם אופציית רכישה בסיומה של התקופה. 

בתוך כך, ברצלונה הודיעה שמרטין בריית’ווייט נפצע בשריר הארבע ראשי ברגל שמאל. זה קרה באימון שאחרי המשחק אתמול מול אלצ’ה בגביע גאמפר, בו לא שותף. הדני קיבל דקות בניצחונות של הקטאלונים בצמד משחקי ההכנה הקודמים נגד חימנסטיק וג’ירונה. עדיין לא ברור לכמה זמן ייעדר.

גביע גאמפר של בארסה: צפו בשער של גריזמן