כבר ידוע שהסגל של ריאל מדריד עובר לעבור מתיחת פנים רצינית מאוד בקיץ הקרוב ונראה שהחוליה שבה יחולו השינויים הרבים ביותר היא ההגנה. על פי דיווחים היום (שישי) בספרד נראה כי בעוד עתידו של קפטן הבלאנקוס סרחיו ראמוס לא ברור, שחקני הגנה נוספים עלולים לעזוב את המועדון מבירת ספרד בעונה הבאה.

אחד השחקנים שהמשך דרכו בשורות המועדון נמצא בספק כבר תקופה לא קצרה הוא רפאל וראן. הבלם הצרפתי מרגיש שמיצה את עצמו בריאל, לא ממהר לחדש חוזה ולא השיב בינתיים להצעה שהוגשה לו. יחד עם זאת, לפי דיווחים במועדון לא יעשו הכול על מנת להשאירו ובונים על אדר מיליטאו כבלם העתיד של הקבוצה.

אדר מיליטאו (רויטרס)אדר מיליטאו (רויטרס)

בנוסף לצרפתי, מי שכנראה לא ימשיך בעונה הבאה תחת הדרכתו של קרלו אנצ’לוטי הוא אלברו אודריוסולה. למגן נאמר כי המאמן האיטלקי לא מעוניין בשירותיו בעונה הקרובה והוא מועמד להגיע לאיטליה, כאשר גם אינטר וגם מילאן מעוניינות בשחקן.

הבעיה הגדולה ביותר הניצבת בפני הבלאנקוס היא סוגיית מרסלו. בסיטואציה הנוכחית, נראה כי הברזילאי שמרוויח למעלה מ-7 מיליון אירו לעונה לא מתכוון לעזוב את הקבוצה בקיץ הקרוב. הוא מחזיק בחוזה שמסתיים ב-2022 ומעוניין להישאר במועדון עד סיומו גם אם לא ירבה לשחק, אך במדריד לא רוצים להגיע לסיטואציה בה ישוחרר עם תום החוזה לקבוצה אחרת ללא רווח.  

מרסלו (רויטרס)מרסלו (רויטרס)
לנציאנו: ״רוח הספורטיביות הייתה מעל הכל״