אם מישהו חשב שאינטר תוריד הילוך אחרי שהבטיחה את האלופות לפני שבוע, הרי שאתמול (שבת) הוא קיבל את התשובה לכך: הנראזורי, שזכו בתואר מבלי לשחק, רקדו בסן סירו עם 1:5 ענק על סמפדוריה והראו – ככה משחקת אלופה אמיתית. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, שודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

אנטוניו קונטה אמר לאחר המשחק: “יש סיפוק עצום עבורי ועבור השחקנים שלי, עבור כל אלו שתרמו לכך. אינטר לא זכתה בסקודטו 11 שנים, כך שיש רצון גדול לחגוג. האוהדים חיכו יותר מדי זמן ואנחנו שמחים לעשות את זה עבורם. שאלו אותי מי השחקן שהכי השתפר, אני אומר אנראה פינמונטי, הוא גדל איתנו וזה לא פשוט כשיש לפניך בהתקפה את רומלו לוקאקו, לאוטרו מרטינס ואלכסיס סאנצ’ס, אבל הוא מקצוען ויודע להמתין להזדמנות שלו ולקחת אותה”.

קבלו את האלופה: 1:5 לאינטר על סמפדוריה

באיטליה ציינו כי קונטה מסרב לדבר על העונה הבאה וניסה להתחמק מהשאלה האם יישאר בודאות: “אני כאן כדי לדבר על ההווה ולא על העתיד, אנחנו יודעים כמה עבדנו קשה אז עכשיו זה זמן ליהנות. אני רוצה לשמוח אחרי מה שעברנו, לגבי השאר, נראה לאחר מכן. שום דבר לא היה במקרה, נלחמנו כדי להשיג את המטרות שלנו בשנתיים האחרונות”.

בזמן שהמאמן נמנע מלדבר על העונה הבאה, בארץ המגף מפרסמים כי בעלי הקבוצה יבקש מהשחקנים לוותר על חודשיים ממשכורתם כדי לסייע למועדון בפן הכלכלי. “אלופה ראויה בהחלט”, “אף אחד לא יכול לעצור אותה”, היו רק חלק מהסופרלטיבים באיטליה לעבר אינטר בבוקר שאחרי החגיגה.