גל מקל רשם הערב חמש נקודות ושני אסיסטים, אך לא הצליח לסייע לקבוצתו, אנדורה, שנכנעה 83:77 לבאסקוניה במסגרת המחזור ה-11 של הליגה הספרדית. הגארד הישראלי שיחק 14 וחצי דקות. במשחק אחר, תומר גינת קלע תשע נקודות בניצחון פאריס לבלואה 64:85 על וילרבאן. בנוסף, יובל זוסמן וקבוצתו אלבה ברלין ניצחו 66:71 במשחק החוץ נגד אולם לפני מכבי תל אביב.

מקל וקבוצתו חווים עונה לא פשוטה, כשההפסד, השביעי במספר שלהם העונה, מציב אותם במקום ה-13 בטבלה. מנגד, גם באסקוניה, יריבת מכבי ת”א ביורוליג כזכור, נמצאת בעונה בינונית בליגה ועבורה מדובר בניצחון ליגה חמישי בסך הכל, כשהיא במקום ה-11 בטבלת הליגה הספרדית. 

גל מקל מול ראדו וירנה (שחר גרוס)גל מקל מול ראדו וירנה (שחר גרוס)

ישראלי נוסף ששיחק היום, ובניגוד למקל, גם היה בצדו המנצח של ההתמודדות. תומר גינת וקבוצתו לבלואה פאריס התארחו בווילרבאן ויצאו עם ידם על העליונה עם ניצחון 64:85. הפאוור פורוורד הישראלי שיחק 31 דקות, במהלכן קלע תשע נקודות, הוריד ארבעה ריבאונדים והוסיף אסיסט. קבוצתו הצרפתית של גינת ממוקמת במקום הראשון בליגה הצרפתית ובמחזור הקרוב תארח את קלואה מהתחתית.

תומר גינת (האתר הרשמי של מטרופוליטנס 92)תומר גינת (האתר הרשמי של מטרופוליטנס 92)

יובל זוסמן וקבוצתו אלבה ברלין התארחו אצל אולם וניצחו 66:71 במסגרת הליגה הגרמנית. הסמול פורוורד הישראלי תרם שש נקודות ושלושה אסיסטים ב-21 דקות משחק. תמיר בלאט לא נרשם למשחק, הקבוצה מבירת גרמניה ממוקמת במקום השישי בליגה ובמשחקה הקרוב תארח את מכבי תל אביב במסגרת היורוליג ביום חמישי הקרוב.

תמיר בלאט ויובל זוסמן (האתר הרשמי של אלבה ברלין) (מערכת ONE)תמיר בלאט ויובל זוסמן (האתר הרשמי של אלבה ברלין) (מערכת ONE)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל