השלימה את הקאמבק. דניאל רבר חתמה באליצור חולון אחרי חצי עונה באלופת רומניה, ספאנטו ג'אורג'ה, ובעצם חוזרת לעונה שלישית במדי הסגולות שמכוונות גבוה מאוד לקראת העונה הקרובה. 

רבר, בת 26 , 1.84 מטר, התחילה את העונה שעברה במדי חולון והעמידה בשורותיה מספרים מפלצתיים של 13.7 נקודות ו 12 ריבאונדים בממוצע למשחק, מה שעזר לה לקבל הצעה מאלופת רומניה, ספאנטו ג'אורג'ה, שם לקחה עם קבוצתה את הדאבל. בעונת 2020-2021 שיחקה גם במדי חולון והעמידה ממוצעים של 8.6 נקודות 4.5 ריבאונדים לערב ועזרה לקבוצה לסיים במקום השלישי את אותה עונה.

על חזרתה לחולון אמרה דניאל רבר: “שמחה ומתרגשת לחזור לאליצור חולון ולהתחיל שנה שלישית במועדון.  אני מאמינה ששיתוף הפעולה עם עדן ענבר כמאמן יוביל את אליצור חולון להישגים באירופה, בליגה ויחזיר אותה למקום אליו היא שייכת!”.

דניאל רבר (איגוד הכדורסל)דניאל רבר (איגוד הכדורסל)

מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה, הגיב אף הוא: “אני שמח על חזרתה של דניאל לאליצור חולון אחרי עונה וחצי של שיתוף פעולה מוצלח. העובדה שרבר בחרה בנו למרות שעמדו בפניה הצעות גבוהות יותר מקבוצות אחרות ראויה להערכה”.

רבר מצטרפת לג׳ני סימס, אלכס הארדן וקורטני הארט שכבר חתומות בקבוצה, שתשתתף גם העונה במפעל היורוקאפ. אגב, אליצור רמלה החליטה לקחת את השחקנית וסוכנה לבוררות לאחר שלטענתה חתמה על חוזה ברמלה, עשתה פניית פרסה וחזרה לחולון.

מנקו: ״לא נתנו לנו סיכוי, הוכחנו אחרת״
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה