תולה את הגופייה: אבירם זליקוביץ’, מהשחקנים היותר ותיקים ומוכרים בליגת ווינר סל שעבר במהלך הקריירה בכמה קבוצות מהליגה הבכירה בישראל (היה הכי מזוהה עם בני הרצליה), תולה את הנעליים בגיל 31: “לפעמים החגיגה נגמרת, הלב הבין שהגוף צריך לעצור”. הפורוורד שיחק בין היתר בהפועל ירושלים, הפועל תל אביב ועירוני נהריה בליגה הבכירה.

זליקוביץ’ שיתף בפוסט בפייסבוק: “לפעמים החגיגה נגמרת. קשה מנשוא לכתוב את השורות האלו אבל הלב הבין שהגוף צריך לעצור. לאחר התלבטויות רבות הגעתי להחלטה לפרוש מהמשחק שאני כל כך אוהב. המשחק שנתן לי כל כך הרבה במהלך החיים. כל כך הרבה חוויות, הצלחות, כישלונות וגם הפציעות, כל אלה הפכו אותי למי שאני היום ועל כך אהיה אסיר תודה למשחק לנצח. ספורטאי גדול צריך לדעת מתי לפנות את הבמה ואני מרגיש שזה הזמן שלי. אני רוצה להודות לכל מי שליווה אותי במהלך הדרך: שחקנים, צוותים מקצועיים, הנהלות, פיזיותרפיסטים ורופאים”.

אבירם זליקוביץ' עולה לליי אפ (נעם מורנו)אבירם זליקוביץ' עולה לליי אפ (נעם מורנו)

“האוהדים - לכם אני רוצה לומר שכדורסל ללא אמוציות, רצון עז לנצח, לשאוג ולקחת על עצמך זריקת ניצחון כדי להרעיד את האולם הוא לא כדורסל בעיניי, ואתם גרמתם לי בכל משחק להוציא מעצמי את המקסימום. בעונה האחרונה הצלחתי לסגור מעגל אישי במועדון בני הרצליה שלקח אותי תחת חסותו ונתן לי את ההזדמנות הראשונה והפך אותי לקפטן הקבוצה בליגת  העל - ואם כבר לסיים קריירה אז על המגרש במועדון שהוא כמו בית בשבילי. למשפחה המדהימה שלי שליוותה אותי כל השנים בטוב וברע - אודה לכם כל החיים! ותודה אחרונה לאשתי היקרה בר, שהכילה תמכה דחפה ונתנה לי לרדוף אחרי החלומות שלי!”.

כאמור, הפורוורד בן ה-31, שגם שיחק בליגה הלאומית, היה מזוהה עם הרצליה, במדיה שימש כקפטן, נבחר כתגלית העונה בעונתו הראשונה שם ואף מדורג כקלע ה-4 של הקבוצה מהשרון בכל הזמנים. בקבוצה מהבירה הוא זכה באליפות המדינה ב-2017 ועם הפועל תל אביב הוא עלה לליגה הבכירה.