בצל התפשטות הקורונה בישראל וההנחיות החדשות שהגיעו מראש הממשלה, משרד הבריאות ועל פי מצב הליגה הנתון, הנהלת מכבי תל אביב החליטה הערב (שלישי) שכל שחקניה הזרים יעזבו במהלך 24 השעות הקרובות. מי שכבר עשה זאת, כפי שנודע ל-ONE לראשונה, הוא הפורוורד קווינסי אייסי, שהספיק לעזוב את ישראל. 

בכך למעשה, הקבוצה סיימה את פעילותה לעונת 2019/2020, שהייתה הטובה ביותר שלה מאז הזכייה ביורוליג ב-2013/2014. עם ההחלטה של מנהלת הליגה על סגירת ליגת ווינר סל, הצהובים הוליכו את הטבלה, כשבקביל תפסו את המקום הרביעי ביורוליג.

אדום עולה: ניצחון לירושלים על מכבי

מטעם מכבי ת”א נמסר: “מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מסר לשחקנים ולסגל המקצועי כי בעקבות המצב הנוכחי שאינו מאפשר אימונים ומשחקים הם יכולים לשוב לביתם או להישאר בישראל, על פי שיקול דעתם”.

יאניס ספרופולוס, מאמנה של מכבי תל אביב, התייחס למצב החריג שנגרם כתוצאה מנגיף הקורונה ואמר: “חבריי היקרים, במצב הזה שאנחנו נמצאים בו עם וירוס הקורונה, עלינו להבין שאנחנו בתקופה קריטית. פעם כשיש לנו משחק קשה אנחנו צריכים להפגין משמעת, והפעם הפגנת המשמעת היא להישאר בבית. תישארו בבית, תיהנו עם המשפחות שלכם, תגנו על עצמם ועל כל הסובבים אתכם. זה מאוד מאוד חשוב, תישארו בבית”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל