המחזור השלישי ביורוליג נמשך הערב (שלישי) כאשר אלופת ישראל מכבי תל אביב, שפתחה שבוע כפול בחוץ, התפרקה על אדמת איטליה והפסידה 83:72 לארמני מילאנו של אטורה מסינה. 

מאמן מכבי ת”א, יאניס ספרופולוס, דיבר בסיום המשחק: אני רוצה לברך את מילאנו והמאמן מסינה על הניצחון. שיחקנו במחצית הראשונה גרוע מאוד. החטאנו זריקות פנויות, שיחקנו לא טוב בהגנה וספגנו 52 נקודות. אני מרוצה מהתגובה שלנו במחצית השנייה, אבל רק מזה. אנחנו צריכים להיות ממוקדים יותר. חשוב שעצרנו את המגמה במחצית השניה. לפעמים כשאתה פותח רע, אתה עלול להתרסק. זה חשוב למשחק, אבל לא פחות מכך להמשך הדרך. יש לנו שחקנים עם אופי שיכולים להתעלות על עצמם, זה עניין של זמן למצוא את קצב המשחק שלנו. האופי והמנהיגות הם הדברים שיצעידו אותנו קדימה”.

דריק וויליאמס, נקודת האור אצל הצהובים שקלע 19 נקודות, סיפר בסיום: “הייתה לנו מחצית ראשונה קשה. אבל אני חושב שהתחזקנו במחצית השנייה. הכדור נכנס ונלחמנו חזק. יש לנו דרך ארוכה לעבור אבל החלק האחרון של המשחק נותן לי ביטחון שנשתפר ונתחיל בצורה טובה יותר את המשחק הבא”.

דריק וויליאמס (איציק בלניצקי)דריק וויליאמס (איציק בלניצקי)

ג’יימס נאנלי, שקלע 16 נקודות, אמר בסיום: “בטוח שכך לא רצינו להתחיל את המשחק. לא הצלחנו למצוא את הקצב שלנו במחצית הראשונה. אבל אני חושב שבמחצית השנייה הראינו שאנחנו יכולים להיות טובים יותר. שיחקנו יותר אגרסיבי, אנו יכולים להפעיל לחץ על היריב שלנו ולחזור למשחק. נשפר בכל יום”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל