מנהלת הליגה שיגרה הבוקר (חמישי) את מכתב התגובה שלה להודעת איגוד הכדורסל לפיה הוא מחזיר לידיו את ניהול ליגת ווינר סל, החל מתחילתה של העונה הבאה. על פי הגוף שמנהל כרגע את הליגה: “רק הקבוצות יחליטו וימשיכו להחליט איזו מסגרת תנהל את הליגה בה הן משחקות”.

עוד צוין במכתב: “נוכח תוכן מכתבכם, נציגי איגוד הכדורסל משוחררים מעתה ואילך מהגעה לפורומים ניהוליים של המנהלת וממילא לא יורשו להשתתף בהם. אנו מתריעים מראש כי בניסיונותיהם, במעשיהם ובמחדליהם, שנועדו למנוע מליגת העל את היכולת לפעול ולנהל את עצמה, ובהודעת נציגי האיגוד בעל פה, כי יפעלו לטרפד את קיום ליגת העל תחת המנהלת ולהימנע מלספק שירותים שבהם הוא בעל מונופולין (דוגמת רישום שחקנים ועוד), עלולים ואף מועדים איגוד הכדורסל, יו”ר ומנכ”ל איגוד הכדורסל, וכן חברי ההנהלה, להפר את הוראות חוק התחרות הכללית”.

שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)שמואל פרנקל (איציק בלניצקי)

לסיכום נכתב: “מכתבכן לא ברור. מה פירוש “החזרת הניהול”? מה משמעות סעיף 2 במכתבכם? להזכירכם בין הצדדים קיים הסכם תקף, אין במכתבכם שום הודעה על ביטול ההסכם או על סיומו, ולא בכדי. ההסכם עומד בתוקפו. גם אילו איגוד הכדורסל היה מבקש להודיע על סיום ההסכם או ביטולו, הרי שבהסכם עצמו נקבע כי על הודעה כזו להימסר עונה אחת מראש”.

נבחרת ישראל בהכנות אחרונות לקראת פולין

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל