בעונת 2018/19 הגיע למכבי תל אביב הילד עדן אזולאי והיה חלק מקבוצת טרום ילדים ג' של המועדון. מאז ועד היום, הילד הצעיר, בן ה-12, הוא כישרון מבטיח, כך אומרים הסובבים אותו במועדון ומחוצה לו. על כן, בשנה האחרונה עקבו אחריו לא מעט סקאוטים מחוץ לארץ עד שהגיע הזימון מקבוצת הכדורגל האנגלית, קריסטל פאלאס. ההורים הנרגשים של עדן הצעיר, שמרגישים שמכבי תל אביב הוא בית בעבורם לכל דבר ועניין, הודיעו למועדון על הזימון, ואף קיבלו את ברכת הדרך להצלחתו של מי, שאולי, עתיד להיות הדבר הבא.

הזימון שהגיע לידי ההורים מהקבוצה האנגלית, המשחקת בלונדון, הוא זימון ל-28 ביוני למשך עשרה ימים, כאשר אחרי עשרת הימים הללו יחליטו במועדון האם מעוניינים להשאיר אותו אצלם ולהמשיך ההתקשרות עמו. באימייל שהועבר למשפחה, נמסר מקריסטל פאלאס כי הילד עדן נמצא מתאים מבחינת פוטנציאל לקבוצת הכדורגל המקומית. באימייל צורפו מסמכים שעל ההורים הנרגשים להשלים ולהעביר למועדון בהקדם האפשרי. עדן הניף עם קבוצתו את גביע המדינה לילדים ג' העונה, אחרי הניצחון על מועדון ספורט אשדוד.

משה, אביו של עדן, מתייחס להזמנה המרגשת: "לפני הזימון, אני רוצה להגיד שמכבי תל אביב היא יותר מבית בעבורנו, ההורים, ובעבור הבן שלי, עדן. תרומתו למועדון הרבה בזכות המעטפת המיוחדת שיש כאן. אנחנו מאוד שמחים ומאושרים במקום בו הילד נמצא היום. כשקיבלנו הזימון מאנגליה, שלחנו הכל במסודר למכבי תל אביב כשמצידה שלחה לנו את ברכת הדרך. מדובר בילד מאוד כישרוני, מעל הליגה שלו. יעידו רבים מאנשי המקצוע ולא רק אני, בגלל שאני אבא שלו. מדובר בזימון לעשרה ימים באנגליה, להתרשמות בקבוצה גדולה כמו קריסטל פאלאס".

עדן אזולאי (האתר הרשמי של מכבי ת"א)עדן אזולאי (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

"זה לא הזימון היחיד שהתקבל לידינו. גם מונאקו, הצרפתית, שלחה לנו זימון. לילד יש דרכון צרפתי, אבל העדפנו ללכת על קריסטל פאלאס. עוקבים אחריו כבר כמה וכמה פעמים. מדובר בבלם, קפטן קבוצת מכבי תל אביב, המשחקת בליגת ילדים ג' מרכז 1, שכבש העונה 21 שערים ועזר לקבוצה הרבה. אני כן יכול להגיד שטרם גיבשנו את החלטתנו בנוגע לזימון באנגליה ואנחנו בודקים את כל האפשרויות שלנו", הוסיף.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה