אתמול (שלישי) ננעל המחזור ה-21 בליגת נערים ג' דן 1, כאשר עירוני בית שמש התמודדה מול מועדון ספורט באר שבע במחזור השלמה. הכל היה תלוי בחניכיו הצעירים של נדב דנזון, שהייתה חייבת להשיג ניצחון על מנת להיצמד לכדי שתי נקודות בלבד מהפועל באר שבע החזקה, אותה מאמן עמיחי פרידמן, וכך היה. הקבוצה המקומית השיגה ניצחון 1:4 על פני האורחת מהנגב, ניצחון שהיה ל-13 במספר העונה.

ההתחלה הייתה מפתיעה במיוחד. באהרו איינאו כבש לזכות באר שבע כבר בדקה השנייה למשחק, שער יתרון שהוביל את בית שמש לחשב מסלול מחדש. מבחינתו של איינאו, זהו היה השער החמישי שלו בשלושת משחקיו האחרונים. אחרי 30 דקות שהקבוצה מבירת הנגב הובילו וניסו לצופף את מרכז הדשא ולהשאיר כמה שיותר את הכדור אצלה, השתחרר הפקק ועירוני בית שמש השוותה בזכות שער נדיר מבעיטה חופשית של ינון אלהרר הצעיר, שלא היה מבייש את גדולי הכובשים בבעיטות חופשיות בחו"ל. המחצית הראשונה הסתיימה ב-1:1.

המחצית השנייה הייתה כל כולה במעמד צד אחד. בית שמש השתלטה על כר הדשא והציגה יכולת נפלאה, שהביאה בסופו של דבר לניצחון גדול וחשוב. עופרי אברהם (45), אביתר ליב (46) ואורי אביטן (70) סגרו עניין. תשעה מחזורים לסיום, הכל פתוח. הפועל באר שבע ועירוני בית שמש צמודות עד כדי שתי נקודות בלבד. במידה וימשיכו לנצח עד לסוף העונה, המשחק שיכריע מי תהיה אלופת הליגה יהיה המשחק בין השתיים במסגרת המחזור האחרון (30), בו צפויה לארח בית שמש. יהיה מסקרן.

בבית שמש חוגגים לא רק פורים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה