אמנם עונה מטלטלת בעבור הפועל הרצליה בבוגרים, אבל מחלקת הנוער ממשיכה בכל הכוח לייצר את דור העתיד. המוטו די ברור בהפועל הרצליה. לגדל נוער מוכשר, ולקדמו לקבוצת הבוגרים משם יתפתחו ויצמחו גבוה יותר. וכך קורה במציאות. אלדר רחמים, מנהל מחלקת הנוער במועדון, מספר ל-ONE כי עובדים במועדון לילות כימים על מנת להביא להכשרתם המקצועית של החניכים הצעירים שמתפתחים וגדלים במחלקה: "הפועל הרצליה בדרך הנכונה בייצור שחקנים לקבוצה הבוגרת ולקבוצות בוגרים בליגות הראשונות", הוא מדגיש.

העונה, בדומה לעונות קודמות, ממשיכים במועדון להביא לשחקני הבית של המחלקה הצעירה את הבמה בקבוצה הבוגרת. שיתוף פעולה פורה בין רחמים, ארז בנודיס, מאמן הקבוצה הבוגרת ושאר חברי ההנהלה במועדון מביאים להצלחה כבירה בכל הקשור לשחקנים הללו. בין השחקנים הצעירים שהשתלבו העונה בקבוצה הבוגרת, אפשר למצוא את ליעם חן, עברי רוזנצוויג, ליאב אורמן, סהר גולוב ויהב חיו חמו, שהיה שותף בהתמודדות אתמול (שלישי) 45 דקות מול מכבי צור שלום.

אם לא די בכך, לפחות שישה שחקני בית מתאמנים באופן די קבוע עם הקבוצה הבוגרת. בין השמות שעתידים להיות דור ההמשך של המועדון, אפשר למצוא את השוער טמיר סטולר (שנתון 2004), בשנתו הראשונה בקבוצת הנוער ומתאמן קבוע עם הבוגרים ואף נגע בתהילה בשני משחקי קבוצת הבוגרים. מי שעובד איתו הם איתי אברג'יל, מאמן השוערים של הקבוצה הבוגרת והנוער וכך גם רפי כהן. ליאב מיכאלי (שנתון 2002), שהוא חריג גיל נוער, שיחק אף הוא העונה במשחק ליגה של הבוגרים. גם רז פלברג (שנתון 2000) ויהב חיו חמו (שנתון 2002), שהוזכר, משתלבים בהרכב ובסגל הקבוצה הבוגרת מפעם בפעם.

טמיר סטולר ועברי רוזנצוויג עם מאמן השוערים איתי אברג׳יל (באדיבות יקי גיל)טמיר סטולר ועברי רוזנצוויג עם מאמן השוערים איתי אברג׳יל (באדיבות יקי גיל)

בשנים האחרונות הפך המועדון לקרש קפיצה בעבור שחקנים רבים, שעברו מהרצליה והתפתחו מקצועית למקומות גדולים יותר. ביניהם אפשר למצוא את יואל אבוחצירא, שהגיע לעירוני קריית שמונה מליגת העל, עידו וייר ממכבי נתניה בליגת העל ויוני סטויאנוב, שחקן נוער שגדל בהרצליה והגיע להפועל כפר סבא מהליגה הלאומית.

אלדר רחמים, מנהל מחלקת הנוער התייחס לתהליך שנבנה בשנים האחרונות: "הפועל הרצליה נמצאת בדרך הנכונה כשמייצרת היא שחקנים לקבוצה הבוגרת ואף לקבוצות בוגרים בליגות בכירות יותר. אפשר לראות בכל שנה את התקדמות המחלקה ואת הביקוש של שחקני המועדון אצל מועדונים מליגות גבוהות יותר. התפקיד שלי הוא לחבר בין כל חלקי המערכת, בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, וכמובן לדאוג לשלב בין מחלקת הנוער לבוגרים. כל הקרדיט מגיע לצוות המאמנים המקצועי של מחלקת הנוער".

טמיר סטולר ועברי רוזנצוויג (באדיבות יקי גיל)טמיר סטולר ועברי רוזנצוויג (באדיבות יקי גיל)
סהר גולוב, ליאב מיכאלי וליעם חן (באדיבות יקי גיל)סהר גולוב, ליאב מיכאלי וליעם חן (באדיבות יקי גיל)
קטטה המונית באמצע משחק מכללות בארה"ב
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה