# דור מיכה פתח בהרכב אנורתוזיס והוחלף במחצית במצב של פיגור 1:0 אפולון לימסול. אנורתוזיס עוד נקלעה לפיגור 2:0 בדקה ה-60 מול עשרה שחקנים, אך הצליחה לחזור ולחלץ נקודה עם 2:2 מול השלישית בטבלה. כעת, לאחר חלוקת הנקודות, אנורתוזיס נותרה במקום הרביעי ורחוקה 7 נקודות מאומוניה ניקוסיה המוליכה.

# ליאור רפאלוב פתח בהרכב אנטוורפן והשלים 90 דקות, אך לא הצליח לסייע לקבוצתו, שהפסידה 2:0 ללובן במסגרת המחזור ה-28 בליגה הבלגית. כעת, לאחר שהשלימה משחק שישי ברציפות ללא ניצחון בכל המסגרות, אנטוורפן, שמדורגת במקום ה-2 בטבלה, רחוקה 15 נקודות מברוז’ המוליכה, שמחזיקה גם בשני משחקים חסרים.

ליאור רפאלוב (רויטרס)ליאור רפאלוב (רויטרס)

# שני הישראלים שמשחקים בקרמיוטיסה הקפריסאית, ירין פרץ (90 דקות) ועדן הרשקוביץ (מחצית), עלו היום (שני) עם קבוצתם למפגש מול פאפוס אך לא הצליחו להימנע מהפסד 2:1, במסגרת המחזור ה-27 בליגה המקומית.

ירין פרץ (צילום עצמי) (מערכת ONE)ירין פרץ (צילום עצמי) (מערכת ONE)

הרשקוביץ, שהבקיע בגביע מול דור מיכה ואנורתוזיס, רשם הופעה שלישית בליגה עם הקבוצה אליה עבר מהפועל תל אביב. פרץ השלים משחק ליגה 20 עם קרמיוטיסה ובמאזנו בישול אחד.

# בוריס קליימן פתח בשערה של וולוס שהפסידה למוליכה אולימפיאקוס 2:1 במסגרת המחזור ה-24 של הליגה היוונית. עבור קבוצתו של השוער הישראלי מדובר בהפסד שעצר מומנטום של שני ניצחונות ליגה רצופים.

את מי פליקס ניסה להשתיק אחרי כיבוש השער?