# הליגה הקפריסאית, דור מיכה שקושר לבית”ר ירושלים לקראת פתיחת חלון ההעברות בחודש ינואר, נכנס במחצית משחק המחזור ה-14 של אנורתוזיס מול ארמיס בחוץ (1:1) ורשם 45 דקות טובות, במהלכן היה מעורב במהלך שהוביל לשער השוויון של קבוצתו בדקה ה-78. לאחר המשחק, הקבוצה של הקשר הישראלי בה משחק גם אסף צור (לא נכלל בסגל) ניצבת שלישית בטבלה, מרחק 2 נקודות מהפסגה.

# אחרי שפתח והוחלף במשחק הקודם, ביברס נאתכו עלה כמחליף בדקה ה-60 של ה-0:2 של פרטיזן בלגרד על ווזדובאץ’ וגם בישל את השער השני במשחק. קבוצתו של הקשר הישראלי המשיכה בכושר הנפלא – ניצחון שביעי ברציפות בכל המסגרות, אך עדיין במקום השני בליגה הסרבית במרחק 6 נקודות מהכוכב האדום.

# נמשיך לאוסטריה עם הנציג כחול-לבן. דור חוגי, שפתח בהרכב קבוצתו סט. פולטן ואף רשם משחק מלא, אך לא מצא את הרשת והיה שותף ל-2:2 מול הארטברג, כשכעת קבוצתו במקום ה-5 אחרי 11 מחזורים עם 15 נקודות.

# בסקוטלנד, שוער נבחרת ישראל אופיר מרציאנו שמר על רשת נקייה במשחק 90 דקות ב-0:4 של היברניאן על המילטון בליגה. בזכות הניצחון, קבוצתו של הישראלי עקפה את סלטיק והעפילה למקום השני בטבלה עם 3 משחקים עודפים על פני האלופה. 

# עדיין בסקוטלנד. גיא מלמד עלה מספסל בדקה ה-68 אך לא הצליח לעזור לקבוצתו, סנט ג’ונסון, שנכנעה 2:1 לליוינגסטון וירדה למקום התשיעי בטבלה. 

# עוברים לאסיה. בתאילנד, גידי קאניוק פתח בהרכב של בוריראם יונייטד והוחלף בדקה ה-59 בניצחון של קבוצתו 1:2 על באנגקוק יונייטד. בזכות הניצחון, בוריראם עלתה למקום החמישי בטבלה. 

קבלת השבת במשפחת זהבי