סלטיק עשתה את שלה הערב (שבת) כאשר ניצחה ללא קושי 0:2 את מאת’רוול וטיפסה אל המקום הרביעי בליגה הסקוטית. ליאל עבדה פתח בהרכב ושותף במשך 73 דקות אך לא השפיע ממש על משחק ההתקפה של קבוצתו שחלפה בטבלה על פני האורחת. ניר ביטון שפתח את המשחק על הספסל, נכנס לשחק בדקה ה-73.

המפגש נפתח באופן פתוח בהתקפות משני צידי המגרש בעשר הדקות הראשונות, אך מאז השליטה הייתה בעיקר בצידה של סגנית האלופה שתקפה אך מיעטה לאיים על השער של המארחת. בדקה ה-17 היה זה שחקן הכנף הפורטוגלי הנהדר, ז’וטה, שכבש אחרי שנשלח במסירת עומק נפלאה על ידי טום רוגיץ’ והכניע את השוער ליאם קלי בבעיטה חדה לרשת.

המשחק נעצר בהמשך לשש דקות אחרי שהשופט נפצע ובמקומו עלה בהמשך שופט אחר. לאחר התקרית, המשחק אופיין בשליטה מוחלטת של סלטיק כאשר מאת'רוול התבטלה לחלוטין מולה, אך החבורה של אנג’ פוסטקוגלו לא השכילה לכבוש את השני והקבוצות ירדו להפסקה כשתוצאה מאופסת.

המחצית השנייה הייתה דומה מאוד לראשונה ובדקה ה-52 סלטיק כבר הכפילה את היתרון מבעיטה פנטסטית של דייוויד טורנבול אל חיבורי השער. בהמשך, ליאל עבדה הוחלף בדקה ה-73 ובחילוף נוסף שנעשה באותו הזמן, ניר ביטון עלה לשחק. הירוקים-לבנים אמנם היו טובים יותר באופן משמעותי, אך הדבר לא התבטא בשערים נוספים עד לשריקת הסיום.

מחצית ראשונה

דקה 17, סלטיק עלתה ל-0:1: טום רוגיץ’ דהר קדימה ושחרר מסירת עומק נהדרת אל ז’וטה שעשה תנועה לרחבה והכניע ללא קושי בבעיטה חדה את השוער ליאם קלי.

דקה 34: אירוע חריג נרשם כאשר השופט ווילי קולום נפצע ואחרי 6 דקות בהן המשחק נעצר, הוא הוחלף על ידי שופט אחר.

דקה 45+1: ליאל עבדה איים לראשונה על השער אך הבעיטה שלו הייתה חלשה והגיעה היישר אל ידיו של ליאם קלי בשער המארחת.

מחצית שנייה

דקה 52, סלטיק עלתה ל-0:2: דייוויד טורנבול כבש שער אדיר אחרי שקיבל את הכדור מחוץ לרחבה ושחרר בעיטה נפלאה אל חיבורי השער.

דקה 73: ניר ביטון עלה לשחק בסלטיק במקומו של טום רוגיץ’. בחילוף מקביל, ליאל עבדה פינה את מקומו על כר הדשא לגיורגיוס גיקומאקיס.

הרכב סלטיק: ג’ו הארט, אנתוני ראלסטון, קמרון קרטר-ויקרס, קארל סטארפלט, בולי בולינגולי, קאלום מקגרגור, טום רוגיץ’, דייוויד טורנבול, ליאל עבדה, ז’וטה וקיוגו פורואשי.