אין סוף לאירועים המכוערים בליגות הנמוכות בכדורגל. היום (שישי) התקיים במסגרת המחזור ה-10 בליגה ב' דרום ב' (בית ב'), משחק שהפגיש בין אפיק מדלסי ומכבי באר שבע, לבין האקסית שלו, מועדון כדורגל ערד, ממנה נזרק בעקבות עבירת משמעת חמורה.

אחרי 98 דקות, המשחק הסתיים ב-2:3 למכבי באר שבע. אלא שבערד כבר לא יכלו להתאפק מההקנטות שהגיעו מצד אפיק מדלסי, השוער שלהם לשעבר. במגרש החלה תגרה בין השחקנים, כשבסופו של דבר מאמן ערד, רמי ג'ורנו, והשוער החדש שלו, עידן קוסקאס, הורחקו באדום. המאמן לא היה מעורב בתגרה, אך הורחק עקב דבריו לקוון המשחק בדבר נבדל, שהיה תמוה בעיניו. בין האירועים החמורים בקטטה: יריקות ואגרופים בין הצדדים. "אין ספק שאירועים כאלה לא צריכים לקרות בכדורגל הישראלי. האמוציות בסיום המשחק הובילו למה שקרה", מספרים ל-ONE שני הצדדים.

מכבי באר שבע (קרדיט: דף הפייסבוק של המועדון)מכבי באר שבע (קרדיט: דף הפייסבוק של המועדון)

רמי ג'ורנו, מאמנה של ערדף, סיפר עם סיום המשחק: "אני כל כך הרבה זמן בכדורגל ולא מכיר את הדברים האלה. במשך כל דקות המשחק, השוער לשעבר שלנו, ניסה בכל דרך להראות שדרכו החוצה הייתה טעות מרה. ההקנטות שלו היו לא במקום. זה היה לא לעניין. בדקה ה-75, קיבלנו פנדל והוא הדף אותו באושר עילאי שלא ראית במשחק ההוא שהפסדנו ללוד 4:0, כשעמד אצלנו בשער. אין ספק שלאירועים מהסוג הזה אין מקום. צר לי שהשוער החדש שלי, שרק הגיע, קיבל כרטיס אדום. אם היינו רגע מהפלייאוף העליון, הרסו לנו את כל התוכניות".

שליו בוחבוט, שופט המשחק, צפוי להעביר דו"ח משחק חריף על האירועים בסיום המשחק. המשטרה, שהייתה נוכחת במקום, הפרידה את הצדדים ושלחה איש איש לחדר ההלבשה שלו.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל