בעקבות הסגרים והמצב הביטחוני נאלצה ההתאחדות להכריע על הקדמת סיום העונה בליגת העל לנוער, מה שלמעשה קבע כי הפועל נוף הגליל והפועל רמת השרון ירדו לליגה הלאומית. הקבוצות הגישו עתירה, אך זו נדחתה.

כעת, הקבוצות מנסות שוב למנוע את עצירת הליגה או לפחות להקפיא את היורדות ללאומית והגישו עתירה נוספת. לטענת הקבוצות יש להן עוד על מה להילחם מכיוון ורק 75% מהמשחקים שוחקו, כאשר נותרו עוד 18 נקודות בקופה.

ל-ONE נודע כי אם העתירה הנוכחית לא תתקבל בהתאחדות לכדורגל, הקבוצות שוקלות לפנות לבית המשפט המחוזי ולנסות ולהגביל את כוחה של ההתאחדות, כאשר הטענה היא כי להתאחדות היה כוח להחליט החלטה שכזו רק במצב של "כוח עליון" כמו מגפת הקורונה. אולם, למרות העובדה שהסגרים בתחילת העונה היו חלק מההחלטה, לא מדובר כעת בקורונה שמונעת את המשך הליגה. יש לציין, כי בית המשפט יוכל להקפיא את העולות מהליגה הלאומית בשלב הראשון.

כמו כן, גור תמר יו”ר רמה”ש תקף: “ההחלטה שהתקבלה על ידי בית הדין היא שערורייתית בלתי סבירה ומנוגדת לדין. בית הדין אפשר לנערות לשחק עד סוף יוני ואצל הנערים קבע שהיה בעבר כוח עליון, מסוכן לשחק ויש להפסיק את הליגה. האם הנערים והנערות חיים במדינה שונה??? אנחנו לא מוכנים לרדת ליגה בגלל החלטות דיוניות רק מקום שזה לא מתאים לאינטרס של מישהו בהתאחדות. איזה סיבה יש לא לשחק בהתאם ללו”ז שפורסם עד סוף יוני?? הכרעות צריכות להיות על כר הדשא. ככל שבית הדין לא ייעתר לבקשה שלנו אנחנו ניקח את התיק לבית המשפט מחוזי שייתן את הדעת – איך ייתכן שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל מפלה בין ליגות ומכשיר החלטות שניתנו בניגוד לתקנון ובהיעדר סמכות”.

הם עדיין כאן? סרטון חדש ומוזר של הכפילים