ניס, יריבת הפועל באר שבע במחזור השני של הליגה האירופית הערב (חמישי) ב-22:00 נחושה לתקן את הרושם מהמחזור הראשון, בו הובסה 6:2 על ידי באייר לברקוזן הגרמנית. המאמן פטריק ויירה התייחס ליריבתו במשחק: “אנחנו עוקבים אחריהם. למדנו את הקבוצה. זו קבוצה שמשחקת עם לחץ די גבוה. יהיה משחק קשה, נתמודד איתם, ניכנס למשחק עם הרבה אנרגיה מההתחלה, זה יהיה המפתח לניצחון”.

השינויים לקראת ב”ש: “בכל משחק יש רצון לנצח. צריך לשחק עם אותה תשוקה כמו מול ליל. ננסה לנצח במשחק. לא יהיו הרבה שינויים. אבחר את הקבוצה הכי מתאימה כדי לנצח. כל השחקנים כשירים. יש לי מבחר של שחקנים. כולם בריאים וזמינים. משחק ללא קהל לא יהיה תירוץ. רגילים למשחק ללא קהל. מעדיפים לשחק עם אבל נעשה הכל שנשחק כמה שיותר טוב. זה לא יהיה תירוץ. שתי הקבוצות רגילות לזה”.

טרנספר מרקט: ההחתמות הגדולות בחלון הקטן

התבוסה ללברקוזן: “המחזור הראשון היה כישלון עבור הכדורגל הצרפתי. רוצים לתקן את זה ולעשות דברים טובים. המטרה לשחק טוב ולנצח ונראה איך אפשר להתקדם ולהגיע כמה שיותר רחוק השחקנים צריכים להוציא את המקסימום מהפוטנציאל שלהם”.

השוער הארגנטינאי וולטר בניטס אמר: “הקבוצה הראתה שאנחנו יכולים לשחק אחרת/ יש לנו מוטיבציה ורוצים להמשיך. מאמין שאמצא את שיווי המשקל/ יש המון רצון בקבוצה. המטרה להצליח uלהגיע כמה שיותר רחוק. לשחק באירופה גם בעונה הבאה”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל