המחזור ה-12 בליגה הגרמנית נמשך היום (שבת) כאשר מונס דאבור פתח ב-11 של הופנהיים נגד לייפציג החזקה, הבקיע את שערו השני העונה בבונדסליגה וסייע לקבוצתו להפתיע 0:2 את האורחת, שמשחקת העונה בליגת האלופות. דאבור הוחלף בדקה ה-73 אחרי הופעה טובה מאוד.

החלוץ הישראלי, שלא הרבה לפתוח העונה בהרכב קבוצתו ובפגרת הנבחרת האחרונה הרשית במדי הנבחרת נגד איי פארו, לקח את ההזדמנות שקיבל בשתי הידיים, כאשר בדקה ה-68 של המפגש חטף כדור להגנה של האורחת ושחרר כדור חזק לרשת בדרך לשני של קבוצתו.

מי שהבקיע ראשון הוא דדייה סמסקו, שנהנה מכדור קרן מושלם של דניס גייגר ונגח לרשת בדקה ה-12. לייפציג פספסה הזדמנות להיצמד לצמרת הגבוה, כשמנגד הופנהיים צמצמה את הפער בין הקבוצות לנקודה אחת בלבד והתקרבה למקומות הגבוהים המובילים לאירופה.

מחצית ראשונה:

10 דקות בתוך המשחק: האורחת עדיין לא הצליחה להגיע למצב מול השער של לייפציג, דאבור לא קיבל יותר מדי כדורים.

דקה 12, הופנהיים עלתה ל-0:1: דווקא אחרי דקות שקטות, המארחת עלתה ראשונה על הלוח. דניס גייגר הגביה כדור קרן בצורה מושלמת, השוער יצא ותפס אוויר ודדייה סמסקו נגח בעוצמה לרשת החשופה.

סמסקו נוגח פנימה (רויטרס)סמסקו נוגח פנימה (רויטרס)
דאבור חוגג עם סמסקו (רויטרס)דאבור חוגג עם סמסקו (רויטרס)

מחצית שנייה:

דקה 46, הזדמנות טובה להופנהיים: דאבור הכניס כדור עומק פנטסטי בעין עקומה, אך ג’ורג’יניו רוטר לא הצליח לנצל את המסירה  החכמה ובעט הישר לגופו של השוער.

דקה 68, הופנהיים עלתה ל-0:2: מהלך שכל כולו מונס דאבור. הישראלי חטף את הכדור מבלם היריבה, התקדם לכיוון השער ושחרר בעיטה חזקה לפינה על סף קו ה-16. גול נהדר של הישראלי, השני שלו העונה בליגה.

מונס דאבור חוגג (רויטרס)מונס דאבור חוגג (רויטרס)
מונס דאבור חוגג (רדאד ג'בארה)מונס דאבור חוגג (רדאד ג'בארה)

דקה 73, מונס דאבור הוחלף: הישראלי פינה את מקומו לכריס ריצ’ראדס. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל