מונס דאבור היה מעורב הערב (שבת) בחגיגת שערים משוגעת בגרמניה ולמרות שהוא לא כבש או בישל, ה-3:6 של הופנהיים בחוץ על נועלת הטבלה גרויתר פירת’ הוא בוודאי משחק שהישראלי לא ישכח. 

חלוץ הנבחרת פתח בהרכב קבוצתו בשלישייה התקפית עם אילאס בבו וג’ורג’יניו רוטר, אבל המארחת הייתה זו שעלתה ליתרון מפתיע בדקה ה-22 משער של ג’יימי לוולינג. אלא שעוד לפני ההפסקה רוטה בישל לבבו וכבש בעצמו כדי לקבוע מהפך ו-1:2 לאורחת.

בדקה הראשונה של המחצית השנייה טילמן השווה לזכות המארחת, אבל שער נפלא של רוטה בדקה ה-57 החזיר את היתרון לאורחת ובחלוף חמש דקות גם בבו השלים צמד, הודות למסירת עומק נפלאה של דאבור, וקבע 2:4. דאבור הוחלף דקה לאחר מכן ומהספסל הוא ראה שער עצמי של מאיירהופר מעלה את קבוצתו ל-2:5, הרגוטה עוד צימק ל-5:3 ובבו השלים שלושער בדקה ה-80 וקבע את תוצאת המשחק, 3:6 משוגע.

בזכות הניצחון עלתה הופנהיים, לפחות באופן זמני, למקום החמישי בטבלה כשבמאזנה 20 נקודות. נועלת הטבלה החלשה חיברה הפסד ליגה מספר 11 ברצף ונותרה עם נקודה אחת אחרי 13 מחזורים.

מחצית ראשונה

דקה 22, שער! גרויתר פירת’ עולה ל-0:1: האם אנחנו בדרך להפתעה גדולה? נועלת הטבלה עלתה ליתרון אחרי טעות קשה בהגנת הופנהיים. קפטן המארחת הרגוטה חטף את הכדור משחקן הגנה של האורחת, פרץ בשמאל והעביר כדור רוחב מצוין שהותיר את ג’יימי לוולינג לא מכוסה במרכז הרחבה והשחקן הצעיר בעט בנגיעה נגד כיוון התנועה של שוער הופנהיים, פנימה.

דקה 32, שער! הופנהיים משווה ל-1:1: רגע אחרי שהמארחת כמעט עלתה ל-0:2 אבל הדביקה כדור לקורה, האורחת משיגה את השוויון. הופנהיים יצאה למתפרצת נהדרת מצד שמאל, ראום העביר מסירת עומק לג’ורג’יניו רוטה שקיבל את הכדור בתוך הרחבה והעביר רוחב למרכז לשם הגיע בבו, שמחמישה מטרים היה צריך רק לגלגל פנימה.

דקה 39, שער! הופנהיים עולה ל-1:2: מהפך מהיר לקבוצה של דאבור. שבע דקות אחרי שבישל את השוויון ג’ורג’יניו רוטה הוסיף שער משלו כשהגיע היטב לכדור שהרים ראום משמאל ונגח מחמישה מטרים פנימה.

מחצית שנייה

דקה 46, שער! גרויתר פירת' חוזרת ל-2:2: פחות מדקה מתחילת המחצית השנייה המארחת חזרה למשחק. טימותי טילמן הוביל את ההתקפה דרך האמצע, מסר שמאלה לברנימיר הרגוטה, השבדי החזיר לו מצוין והגרמני-אמריקאי, שקיבל את הכדור כשהוא בתוך הרחבה, הקפיץ מעשרה מטרים את שער השוויון.

דקה 57, שער! הופנהיים עולה ל-2:3: איזו הצגה של ג’ורג’יניו רוטה. הצרפתי בן ה-20 קיבל את הכדור מראום בשמאל וסובב ברגל ימין כדור פשוט נפלא לעבר חיבורי הקורות של פונק ופנימה.

דקה 62, שער! הופנהיים עולה ל-2:4: מזה המארחת כבר תתקשה לחזור. דאבור שלח כדור עומק נפלא ממחצית המגרש של הופנהיים לעבר בבו, שקיבל אותו לאחד על אחד מול פונק וצריך היה לכבוש ולסדר לחלוץ הישראלי בישול, אלא ששוער המארחת הצליח לעצור את ניסיון ההקפצה של החלוץ מעליו. למזלו של בבו, הוא הצליח להגיע לכדור שנהדף מידיו של פונק ומזווית קשה כבש את שערו השני במשחק.

דקה 63: אחרי קצת יותר משעה של משחק, מונס דאבור ירד לספסל ובמקומו נכנס ריצ’ארדס.

דקה 66, שער! הופנהיים עולה ל-2:5: עכשיו זה באמת סגור. כדור קרן הורם מימין לעבר הרחבה, שטילר המשיך אותו היישר אל גופו של מגן המארחת מרקו מאיירהופר שניסה להרחיק, אבל בעט לתוך שערו. איזה חוסר מזל למגן.

דקה 67, שער! גרויתר פירת’ מצמקת ל-5:3: המארחת רחוקה מלחזור, אבל עדיין לא אמרה נואש. הפעם מבשל שני השערים הראשונים לזכותה, ברנימיר הרגוטה, היה על תקן הכובש עם בעיטה משבעה מטרים למשקוף ופנימה כשלוולינג, כובש השער הראשון, היה זה שבישל לו.

דקה 80, שער! הופנהיים עולה ל-3:6 מדהים: בבו סוגר שלושער עם צ’יפ יפה מעל פונק, הפעם מבישול של קראמריץ’ המחליף. איזו חגיגה נפלאה של הופנהיים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה