מונס דאבור עלה אמש (שישי) מהספסל בדקה ה-81 במשחק החוץ הקשה של הופנהיים מול דורטמונד בזיגנל אידונה פארק במסגרת המחזור השלישי בבונדסליגה במצב של 1:2 לצהובים/שחורים. החלוץ הישראלי הוכיח כמה השפעה יש לו כשכבש בתוספת הזמן והצליח להשוות את התוצאה, אך לצערו בצד השני נמצא אחד החלוצים הטובים בעולם, ארלינג הולאנד, שכבש דקה מאוחר יותר כמו שרק הוא יודע וקבע ניצחון 2:3 דרמטי במיוחד לקבוצתו.

בתקשורת הגרמנית החמיאו לחלוץ הישראלי, שזאת הפעם השנייה העונה שהוא עולה מהספסל וכובש שער עבור קבוצתו, כשבפעם הקודמת זה היה במשחק הגביע של הופנהיים שגברה 2:3 על ויקטוריה קלן והעפילה לשלב הבא. אגב, גם באותו משחק היתרון של דאבור נשאר 7 דקות בלבד עד שהקבוצה מהליגה השלישית הצליחה לאזן את התוצאה.

ב’קיקר’ ניתחו את המשחק וכתבו: “הג’וקר של הופנהיים, מונס דאבור, נשכח על ידי הגנת דורטמונד והצליח לכבוש עם דחיקה מקרוב. זה הספיק לנקודה? בכלל לא! רק דקה לאחר מכן, ארלינג הולאנד היה בלתי ניתן לעצירה. לאחר שתי בעיטות חזקות שנהדפו, החלוץ הנורבגי בעט בכל כוחו ברגל שמאל מתחת למשקוף וכבש שער ניצחון”.

גם ב-CZ הגרמני נתנו לחלוץ הישראלי את אותו הכינוי ושם ננכתב: “אפילו הג'וקר של הופנהיים, מונס דאבור, שהבקיע ממש ברגע האחרון, לא הצליח למנוע את החגיגות של הולאנד הבלתי עציר”.

ארלינג הולאנד חוגג (רויטרס)ארלינג הולאנד חוגג (רויטרס)