בסוף השבוע האחרון רשם משה חוגג את שערו הראשון במדי המכתש גבעתיים (ליגה ג' ת"א). מחר (שני), הבעלים העוזב של בית”ר יפגוש את חנן אזולאי, מאמן הפועל בקעת הירדן (ליגה א' דרום) למפגש על טהרת המנורה במסגרת סיבוב ו’ בגביע המדינה וינסה להמשיך בכושר המרשים.

13 מתוך 16 משחקי סיבוב ו' בגביע המדינה בכדורגל יתקיימו מחר. בין המשחקים המעניינים אפשר למצוא את המפגש בין חיים סירוטקין והפועל קלנסוואה למכבי שעריים. לסירוטקין סגל חזק שיכול להתברג היטב בליגה א' ומי כמוהו מכיר היטב את הליגה הזו. מכבי שעריים תגיע למשחק אחרי שהביסה את הפועל אשקלון 0:6 בליגה.

הפועל מרמורק תארח את בית"ר יבנה הצנועה. הרחובותיים סוף סוף הופיעו לליגה אחרי שניצחו את הפועל אזור 0:5, בעוד היריבה תעלה למפגש אחרי שני ניצחונות בליגה, העפלה לסיבוב ו' ועם נתנאל שיטרית הצעיר בין הקורות, היא יכולה להמשיך ולחלום. היריבה העירונית מכבי יבנה, שניצחה בסוף השבוע האחרון את דימונה, תצא למשחק מול הפועל ירוחם בעיר הדרומית.

בית"ר יבנה חוגגים גביע מחוז (באדיבות מאיה לוי) (מערכת ONE)בית"ר יבנה חוגגים גביע מחוז (באדיבות מאיה לוי) (מערכת ONE)

עוד במחוז הדרומי, מכבי עירוני חורה תארח את מכבי עירוני אשדוד. בעיר הנמל לא מצליחים להתרומם, בעוד חורה מגיעה במצב מצוין, הן בליגה והן בגביע. במשחק אחר, מכבי קביליו יפו תארח את מועדון כדורגל ירושלים. אחרי ההפסד הראשון בליגה, ביפו ככל הנראה יפתחו בהרכב הראשון.

בצפון, עירוני טבריה תארח את משחקה בבית שאן, שם תפגוש את איחוד בני כפר קרע. על הנייר טבריה חזקה יותר וצפויה לעלות לשלב הבא. קרב שקול יותר צפוי בין הפועל רובי שפירא חיפה את מכבי עירוני יפיע, שאסור לזלזל בה. במפגש על טהרת הליגות הנמוכות, מועדון ספורט קריית ים (ליגה ג') ומועדון ספורט טירת כרמל (ליגה ב') ייאבקו על הכרטיס הנכסף. אחת מהשתיים תעפיל בוודאות לשלב הבא. סיבוב ז' ייערך בין התאריכים 26-28/10/2021, אליו יצטרפו קבוצות מהליגה הלאומית.

משחקי סיבוב ו' בגביע המדינה

מכבי צור שלום – הפועל כאוכב (קריית ים, 13:00)

הפועל רובי שפירא חיפה – מכבי עירוני יפיע (קריית חיים, 14:00)

עירוני טבריה – איחוד בני כפר קרע (בית שאן, 14:00)

בני הרצליה – צעירי טירה (הרצליה, מגרש רן א', 14:00)

מכבי עירוני חורה – מכבי עירוני אשדוד (רהט, 14:30)

מועדון ספורט טירה – מכבי בסמת טבעון (טירה, 15:00)

הפועל מרמורק – בית"ר יבנה (מרמורק, 15:00)

הפועל ירוחם – מכבי יבנה (ירוחם, 15:00)

מכבי שעריים – הפועל קלנסואה (שעריים, 15:00)

בני אילת – הפועל בני לוד (אילת, 15:00)

מכבי קביליו יפו – מועדון כדורגל ירושלים (רמלה, 19:00)

ערן לוי (שחר גרוס)ערן לוי (שחר גרוס)

מועדון ספורט קריית ים – מועדון ספורט טירת כרמל (קריית ים, 20:30)

המכתש גבעתיים – הפועל בקעת הירדן (ספארי ר"ג, 20:30)

אחווה ריינה – צעירי טייבה (05.10, ג'סר א-זרקא, 14:00)

הפועל בני ערערה עארה – מכבי בני אבו סנאן (05.10, אום אל פאחם, 14:30)

אחווה כפר מנדא – הפועל בועיינה (12.10, כפר מנדא, 14:30)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל