סיבוב ז’ של גביע המדינה הגיע לסיומו הערב (רביעי) כאשר הפועל פתח תקווה גברה 0:3 על הפועל בני ערערה בזכות שלושער נהדר של אריאל לזמי. החבורה של עופר טלספפה השוותה את מספר השערים שכבשה עד כה בליגה במשחק אחד.

האורחת פתחה טוב את המשחק והדקות הראשונות התאפיינו במשחק שקול ונטול מצבים. המלאבסים החלו להשתלט לאט לאט על הנעשה במגרש והעפילו לחץ על שערו של אריאל ברדוגו. בדקה ה-38 אריאל לזמי כבש את השער הראשון בביצוע נפלא. הקשר קיבל מסירה ממוחמד באדיר, הסתובב על המקום ושלח בעיטה חדה לפינה השמאלית של השוער האורח.

אריאל לזמי חוגג (שחר גרוס)אריאל לזמי חוגג (שחר גרוס)

לזמי המשיך לבלוט גם במחצית השנייה. הקשר המנוסה השלים צמד בדקה ה-55 במהלך אישי נפלא. לזמי חלף על פני שני שחקנים, החליף רגליים ושלח כדור חד לפינה של ברדוגו. בדקה 72 הקשר השלים שלושער עם שער גדול נוסף. אוהד רבינוביץ’ בישל בצורה נפלא ולזמי שלח בעיטה חזקה לשער שגם קבעה את תוצאת המשחק. 

אריאל לזמי שכבש שלושער אמר בסיום: “אני שמח שעשינו את זה ומקווה שזה יתן לנו ביטחון גם לליגה. אני מודה לקהל, לשחקנים שאיתי ולמועדון שתומך בנו. אנחנו צריכים את הגולים ומקווה שתהיה לנו את ההמשכיות הדרושה כי אנחנו רק עם שלושה שערים בליגה”.

המאמן עופר טסלפפה התייחס גם כן לניצחון: “בגביע הכי חשוב זה להעפיל, אבל אני שמח גם על הדרך בה שיחקנו. הראינו דומיננטיות מהדקה הראשונה ואני מקווה שהשערים יתנו לנו ביטחון להמשך. אנחנו צריכים להשתפר ולהיות יותר טובים. מה אני רוצה בשלב הבא? מפגש שיהיה מעניין”.

עופר טלספפה (שחר גרוס)עופר טלספפה (שחר גרוס)

מאמן המפסידה יוסף אלגמאל אמר בסיום: “זה היה משחק לא קל עם פציעות. לא עלינו שלב בגביע, אבל עצם זה שהגענו לשלב הזה - זה כבר הישג שלא היה קודם. אני מקווה שבעונה הבאה נתקדם עוד שלב”.

יוסף אלגמאל (שחר גרוס)יוסף אלגמאל (שחר גרוס)

מחצית ראשונה:

דקה 1: שופט המשחק רון רובין הוציא את התמודדות לדרך.

שחקני הפועל פתח תקווה (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה (שחר גרוס)
שחקני בני ערערה (שחר גרוס)שחקני בני ערערה (שחר גרוס)
אוהדי הפועל פתח תקווה (שחר גרוס)אוהדי הפועל פתח תקווה (שחר גרוס)

דקה 16: בעיטה ראשונה למסגרת של בני ערערה. דניאל פרץ הוביל התקפה מתפרצת מהירה, אך בעט ממרחק רב הישר לידיו של רן חשפיה הצעיר.

דקה 29: סוף סוף הזדמנות מסוכנת להפועל פ”ת. ניר שרון בעט מ-25 כדור שפגע בשחקן הגנה של בני ערערה ושינה כיוון באוויר. אריאל ברדוגו הגיב נהדר והצליח להדוף לחוץ.

דקה 35: פתח תקווה מתקרבת. אוהד רבינוביץ’ נותר לא מכוסה בכדור קרן ונגח בסמוך למשקוף השער.

אוהד רבינוביץ' (שחר גרוס)אוהד רבינוביץ' (שחר גרוס)

דקה 38, הפועל פ”ת עלתה ל-0:1: אחרי דקות של לחץ מאסיבי, המלאבסים הצליחו למצוא את הרשת. מוחמד באדיר מסר לאריאל לזמי, שהסתובב נהדר ושלח בעיטה נהדרת לפינה השמאלית של אריאל ברדוגו.

אריאל לזמי בועט (שחר גרוס)אריאל לזמי בועט (שחר גרוס)
שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)

מחצית שנייה:

דקה 50: הזדמנות נהדרת לעמית רוזנבוים. המגן השמאלי אביב סלם הגביה הישר לראשו של המגן הימני שמ-5 מטרים נגח מחוץ למסגרת.

דקה 55, הפועל פתח תקווה עלתה ל-0:2: אריאל לזמי השלים צמד נהדר במהלך אישי אדיר. הקשר חלף על פני שני שחקנים, החליף רגליים ושלח בעיטה מדויקת לפינה של אריאל ברדוגו.

אריאל לזמי חוגג (שחר גרוס)אריאל לזמי חוגג (שחר גרוס)
שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)

דקה 71, הפועל פתח תקווה עלתה ל-0:3: הצגה של אריאל לזמי. הקשר השלים שלושער נהדר עם בעיטה מדויקות נוספת ברגל ימין, אחרי בישול אדיר של אוהד רבינוביץ’.

שחקני פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)
שחקני פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)
אריאל ברדוגו מאוכזב (שחר גרוס)אריאל ברדוגו מאוכזב (שחר גרוס)

הרכב הפועל פתח תקווה: רן חשפיה, עמית רוזנבוים (ירדן כהן, 58), רן ואתורי (עומר קורסיה, 77), מתן גושה, חיים איצרין, אביב סלם, מוחמד באדיר (איילי טמם, 77), אוהד רבינוביץ’, לידור נקשרי (פטר אוניקצ’י, 67), אריאל לזמי וניר שרון (אופק אושר, 58).

הרכב הפועל בני ערערה: אריאל ברדוגו, דניאל פרץ, ראם ג’והג’אה, גיש מגד (דוד דאודי, 59), זאמל עלא, עלי זאמל, ירין כהן, מוחמד כתאני (מוחמד מחמיד, 69), מתן לילה (לית יונס, 62), באסל עותמאן (שאדי כבהא, 59), וליד צידאוי (ווילד זאחלקה, 59).

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל