מונס דאבור זעם אתמול (שני) על כך שספג שוב קריאות בוז מצד חלק מהקהל באצטדיון בנתניה, וכאשר כבש את הראשון לזכות נבחרת ישראל בפנדל מול איי פארו - סימן לו תנועת השתקה וגרם לסערה גדולה. בסיום המשחק מאמן הנבחרת וילי רוטנשטיינר רתח על מה שקרה לחלוץ עם האוהדים, כאשר הוא מאס בהתנהגות שלהם כלפיו ואף ניסה להרגיע אותו והביע תמיכה מלאה בשחקן.

כפי שפרסמנו לאחר המשחק מול מולדובה, בו נבחרת ישראל שיחקה בטרנר ושם הקהל גם כן הביע מחאה נגד דאבור - רוטנשטיינר יצא וביקר את ההתנהגות של הקהל. אמש המאמן האוסטרי ניסה להרגיע את דאבור הכעוס. אגב, החלוץ גם לא אהב את החילוף שלו במשחק בו הוא הצטיין.

מונס דאבור ו-וילי רוטנשטיינר (איציק בלניצקי)מונס דאבור ו-וילי רוטנשטיינר (איציק בלניצקי)

דאבור אמר לסביבתו על מה שקרה לו אמש עם הקהל: “זהו קומץ גזעני ומסית שבאו במטרה אחת ויחידה - לקלל ולשרוק בוז, הם לא שווים התייחסות". עוד המשיך ואמר החלוץ לסביבתו הקרובה: “רק פה זה יכול לקרות. שחקן שנותן את הכול על המגרש מקבל בוז ללא הפסקה אפילו באמצע חגיגות שער". מבחינת עתידו, דאבור אמר למקורביו: “פרישה מהנבחרת לא על הפרק".

מונס דאבור (רדאד ג'בארה)מונס דאבור (רדאד ג'בארה)

על מה שקרה לדאבור אמרו בנבחרת ישראל: “זו בושה מה שעושים לו לאורך כל התקופה האחרונה. כנראה שלא ישכחו לו את הפוסט לעולם גם אם יתנצל אלף פעם וגם אם יכבוש. זה היה כל כך צורם לשמוע שלפני שהוא התכונן לפנדל יש קריאות בוז". השיא היה למעשה כאשר דאבור התכונן לבעוט את כדור העונשין ונשמעו נגדו קריאות בוז. גם כאשר הוא ספג כרטיס צהוב, הוא ספג את אותן קריאות.

מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)מונס דאבור מסמן תנועת השתקה לאוהדים בנתניה (איציק בלניצקי)

אגב, בסיום המשחק בנתניה בצאתו של דאבור מהאצטדיון היו לא מעט אוהדים שביקשו להצטלם עם השחקן, והוא עמד והצטלם עם אותם אוהדים, למרות שבתוכו הוא היה נסער. בנבחרת מודים שגם בעתיד עלולות להיות תקריות דוגמת אלו שהיו אמש נגד דאבור וקשה מאוד לעקור אותן מהשורש.

מונס דאבור בסלפי עם הקהל (רדאד ג'בארה)מונס דאבור בסלפי עם הקהל (רדאד ג'בארה)
מונס דאבור עם וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)מונס דאבור עם וילי רוטנשטיינר (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה